Вітаю Вас гість
De?CEHC
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: desens, AG  
Форум De?СЕНСовані » .команда » De?МУЗИКА » Маленькі Міста Мають право на свою музику!
Маленькі Міста Мають право на свою музику!
SublimationДата: Вівторок, 05.12.2006, 19:56 | Повідомлення # 1
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 37
Репутація: 3
Статус: Offline
цитата з Володимир-Волинського сайту пор нещодавній концерт: Якщо спрацює -- буде сенс робити це системно. Маємо власний слоган ,,Маленькі міста мають право на свою музику,, , навіть сьогодні вже почав пісню з цього приводу, чого вже давно не було.Пацани на підйомі -- відчули смак реалізації власного проекту . Гості з Червонограда і Сокаля теж рвуться в бій. Вони виступають на виїзді і за бабки, а вдома так само нікому не потрібні. Збираються продовжити проект в себе з запрошенням нас. Далі буде...
Якщо спрацює -- буде сенс робити це системно.
питання перше ЧИ СПРАЦЮВАЛО

а вдома так само нікому не потрібні.
ВИ НАМ ПОТРІБНІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. так Червоноградська публіка - не подарунок, але що вона бачила за свого провінційного життя???
Тут можна знайти молодих ініціативних людей, щоб створити ВЛАСНИЙ ПРОЕКТ.вони

Добавлено (2006-12-05, 19:56)
---------------------------------------------
Дла тих, хто зараз переглядає форум: (і кому повезло бути на концерті У Володимирі)
ХОЧУ ПОЧУТИ ВАШІ ВРАЖЕННЯ


Останнім часом все написане збувається
 
kapriznyiДата: Вівторок, 05.12.2006, 20:19 | Повідомлення # 2
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 18
Репутація: 1
Статус: Offline
враження просто бомбові я з володимира
десенс засвітились у нас вони були кращі
без перебільшень
гітарист іїній особо класно зажигав maylz якщо я не помилився в окулярах такий wink


<:НЕ ВСЙОТАК ПАГАНО:>
 
SublimationДата: Вівторок, 05.12.2006, 20:35 | Повідомлення # 3
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 37
Репутація: 3
Статус: Offline
мені казали, що волинська публіка не витримала такого драйву, і розходилась, навіть не дочекавшись виступу ДЕ?СЕНС

Добавлено (2006-12-05, 20:35)
---------------------------------------------
Quote (kapriznyi)
гітарист іїній особо класно зажигав maylz якщо я не помилився в окулярах такий

а гітариста звати Майк (в народі Михайло)


Останнім часом все написане збувається
 
GreYДата: Вівторок, 05.12.2006, 21:53 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





Quote (Sublimation)
(в народі Михайло)

Додаткову інформацію про Майка

Quote (Sublimation)
питання перше ЧИ СПРАЦЮВАЛО

Спрацювало, але не так як цього бажали організатори.

Quote (Sublimation)
ВЛАСНИЙ ПРОЕКТ

Власний проект це зайві клопоти, краще працювати по накатаному шаблону і виправляти допущені помилки. Якщо говорити насправді то це мала бути ХВИЛЯ фестивалів по містах учасників (Червоноград, Соснівка, Сокаль).

Quote (С.Шишкін )
Ми це МОЖЕМО зробити!

Але чи нам не будуть заважати?, запитую я.

На концерті був. Стояв на дверях, тому можу багато чого розказати поза кулісного.
Не знаю як кому, але мені сподобалась Апатія. Ось чогось такого і не хавтає De?Сенсам. Але ми тут обговорюємо фест. Загалом майбутнє є. Тому проводити такі фести в підтримку не розкручених груп варто, нехай народ знає своїх героїв.
І ще: я переконаний що Маленькі Міста Мають не лише право, але й можливість...тому закликаю всіх не байдужих прикласти максимум зусиль, щоб було продовження хвилі фестивалів...

 
SublimationДата: Вівторок, 05.12.2006, 22:13 | Повідомлення # 5
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 37
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (desens)
Спрацювало, але не так як цього бажали організатори.

Чого бажали організатори?
Quote (desens)
Але чи нам не будуть заважати?, запитую я.

Щоб не робили-хтось буде заважати, хтось- підтримувти, останніх повинно бути більше і вони повинні прикласти чимало зусиль. але воно того вартує. тоді все вийде.


Останнім часом все написане збувається
 
kapriznyiДата: Середа, 06.12.2006, 16:10 | Повідомлення # 6
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 18
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Sublimation)
мені казали, що волинська публіка не витримала такого драйву, і розходилась, навіть не дочекавшись виступу ДЕ?СЕНС

було і таке до кінця виступу достояли переважно неформали і трохи шанувальників просто хорошої музики
просто фест нудно почався весь народ сидів
ІНШІ взагалі опозорилися то був не їх день
Quote (desens)
Не знаю як кому, але мені сподобалась Апатія.

ну да Апатія зажгла на всю зі своїм DOOMом то тоже класна група


<:НЕ ВСЙОТАК ПАГАНО:>
 
AGДата: Середа, 06.12.2006, 22:36 | Повідомлення # 7
Група: Видалені





.мені здається, послідовність колективів на сцені не була досконалою (через то ротація пібліки в залі була дійсно серйозною - хтось ішов, хтось приходив, але це краще, ніж увесь концерт "проморозитись" на стільці): АПАТІЮ можна було пізніше поставити... Вони, навіть, вийшовши вперше на сцену багатьох "вставили", бо мають серйозну харизму і вправну клавішницю... На них чекає серйозне майбутнє і армія фанів

.ми зможемо сказати, що СПРАЦЮВАЛО, коли цей фест пройде ще в кількох містах, а його учасники проб'ються в найвищі ешалони (хоча б) української музики

 
AGДата: П`ятниця, 08.12.2006, 21:14 | Повідомлення # 8
Група: Видалені





FOR kapriznyi:

Quote (kapriznyi)
гітарист іїній особо класно зажигав maylz

.ну та, такої інтерпритації його імені я ще не чув - напевно і він також... в будь-якому разі МАЙЛЗ звучить цікаво

Quote (kapriznyi)
ІНШІ взагалі опозорилися

.як саме, бо я щось нічого такого не помітив... Славік рвав (в доброму розумінні), як завжди і публіка на них ніби нормально реагувала... та і я трохи пострибав за сценою

FOR desens:

Quote (desens)
це мала бути ХВИЛЯ фестивалів

.це і БУДЕ хвиля не просто фестів, а потужних, живих і вільних фестів!! От ми з Ігорком невдовзі пересічемося десь у кав'ярні friends і зробимо продовження ЖИВОГО ПОГЛЯДУ, як мінімум, в Червонограді... Там також обов'язково мають побачити ЛІМІТ, АПАТІЮ та ІНШІ - це просто шикарні музичні відкриття

Quote (desens)
мені сподобалась Апатія. Ось чогось такого і не хавтає De?Сенсам

.дядя, так це ж різні напрямки рок-музики... Ти що?? Це не варто порівнювати nono ... кожен з них вставляє по-свому - не можна, щоб всі були подібні один на одного

 
KaldunДата: Понеділок, 11.12.2006, 10:56 | Повідомлення # 9
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 8
Репутація: 3
Статус: Offline
ааааа всім привіт, АПАТІЯ на звязку smile
дякую всім, будемо старатись, коли навчимся грати, ато гітаристи грають всього 4 місяці "з нуля", я пів року за барабанами, але думаю шо всьо попереду
Концерт пройшов класно, в Володимирі такого ще не було. Дуже радий шо є така людина як Сергій Шишкін, який єдиний щось робить, і кому це потрібно.
Ми сказали "РАЗ!", думаю дебют вдався.

я в шоці з команди ДЕ?СЕНС, супер просто, Майк то це зовсім абзац, пальчики літають шо в Сатріані, дякую Вам за те що Ви є!!! дуже радий був грати з вами на одній сцені. З нетерпінням чекаю наступного разу (якщо такий буде smile )
Доречі на наступні вихідні напевно буду в Червонограді, хотілось би поспілкуватись, трохи пивка попити, якшо можна звичайно


АПАТІЯ's DRUMMER
 
ChaterДата: Вівторок, 12.12.2006, 20:06 | Повідомлення # 10
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Да акция отличная smile
Почти весь восторг от неё изложил на ВВ форуме. Ваша группа в конце порулила конкретно smile Так держать, ждём на следующем "концерте" smile
 
AGДата: Четвер, 14.12.2006, 12:54 | Повідомлення # 11
Група: Видалені





FOR Kaldun:

Quote (Kaldun)
гітаристи грають всього 4 місяці "з нуля", я пів року за барабанами

.як би ти сказав, що гітаристи грають вже чотири роки і грали до того в попередньому житті, я б повірив... А ти дійсно конче напружено дивився на барабани і уважно стукав, але це великий плюс, бо твоя зосередженість (яку важко було приховати) далася взнаки...

.а ми тим часом уважно слідкували за вашою клавішницею... а який в неї досвід??

Quote (Kaldun)
Майк то це зовсім абзац

.крім того він ще й спить з гітарою, бо творчої потенції йому справді не позичати

Quote (Kaldun)
дякую Вам за те що Ви є

.на взаєм!! Дякуємо, що і Ви є, і маєте такого Сергій Шишкіна... Саме завдяки йому ми і були на одній сцені... Окремий респект за те, що підіймаєте культурний рівень Маленьких Міст - вони справді Мають на то Право, вони справді Мають Право слухати ЖИВУ, УНІКАЛЬНУ, ЯКІСНУ МУЗИКУ

Quote (Kaldun)
З нетерпінням чекаю наступного разу

.неодмінно буде: десь на ТАРАСІ БУЛЬБІ коли ми ділитимемо перші два місця ok

Quote (Kaldun)
буду в Червонограді

.завжди раді вітати в нашому ЧАРІВНОМУ КРАЇ ВУГІЛЛЯ ТА КВІТІВ biggrin

FOR Chater:

Quote (Chater)
Ваша группа в конце порулила конкретно

.та ти також не зле відірвався yahoo

Quote (Chater)
ждём на следующем "концерте"

.і ми Вас чекаємо на кожному нашому концерті і будемо раді бачити СКРІЗЬ і ЗАВЖДИ

Повідомлення відредагував AG - Четвер, 14.12.2006, 12:56
 
AGДата: Четвер, 14.12.2006, 12:59 | Повідомлення # 12
Група: Видалені





.ВЖЕ ЗОВСІМ СКОРО НА НАШІЙ ОФІЦІЙНІЙ СТОРІНЦІ З'ЯВИТЬСЯ ДЕТАЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ ПО ПРОЕКТУ "ЖИВИЙ ПОГЛЯД" (з описом кожного з учасників) І ЕКСКЛЮЗИВНЕ ІНТЕРВ'Ю З СЕРГІЄМ ШИШКІНИМ...

Зачекайте ще трошки, щоб прочитати це першими

 
KaldunДата: Четвер, 14.12.2006, 15:15 | Повідомлення # 13
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 8
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (AG)
.а ми тим часом уважно слідкували за вашою клавішницею... а який в неї досвід??

ги, чесно скажу, незнаю, кілька років десь, самотужки все без муз школи, старається, вона в нас молодчина, одна квітка серед будяків smile

Quote (AG)
.неодмінно буде: десь на ТАРАСІ БУЛЬБІ коли ми ділитимемо перші два місця

ну аякже, по інакшому і бути не може :)))))))))))

Quote (AG)
.завжди раді вітати в нашому ЧАРІВНОМУ КРАЇ ВУГІЛЛЯ ТА КВІТІВ

дякую за запрошення smile ми теж раді вітати в нашому МАЛЕНЬКОМУ МІСТЕЧКУ smile

Quote (AG)
.ВЖЕ ЗОВСІМ СКОРО НА НАШІЙ ОФІЦІЙНІЙ СТОРІНЦІ З'ЯВИТЬСЯ ДЕТАЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ ПО ПРОЕКТУ "ЖИВИЙ ПОГЛЯД" (з описом кожного з учасників) І ЕКСКЛЮЗИВНЕ ІНТЕРВ'Ю З СЕРГІЄМ ШИШКІНИМ...

будем падаждать wink


АПАТІЯ's DRUMMER
 
AGДата: П`ятниця, 15.12.2006, 01:16 | Повідомлення # 14
Група: Видалені





Quote (Kaldun)
раді вітати в нашому МАЛЕНЬКОМУ МІСТЕЧКУ

.найбільше нас всіх вразила кількість фалосоподібних символів на вулицях Вашого міста і тотально-блакитний колір більшої половини будинків і споруд huh

 
KaldunДата: П`ятниця, 15.12.2006, 08:35 | Повідомлення # 15
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 8
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (AG)
.найбільше нас всіх вразила кількість фалосоподібних символів на вулицях Вашого міста і тотально-блакитний колір більшої половини будинків і споруд

"Кожен думає в міру своєї розпущеності" (С) Непомню хто :))
нууу не так вже всьо погано, то шо всяких обелісків, пямятників купа так то ж добре, місту більше тисячі років, що наші прадіди мали наувазі? - невідомо :))
А синій колір вікон так це ж наскільки я пам"ятаю біля вокзалу будинок, і в центрі будинок зі стінами викрашеними в голубуватий колір. Видно так архітектор придумав, так що не ми то робили, не нам в тому і оправдовуватись, впринципі wacko різні виявляється в людей смаки є :))))


АПАТІЯ's DRUMMER
 
Форум De?СЕНСовані » .команда » De?МУЗИКА » Маленькі Міста Мають право на свою музику!
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


Форма входу
Друзі сайту
Статистика