Вітаю Вас гість
De?CEHC
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: AG  
Форум De?СЕНСовані » .команда » De?СЕНС » Лялька (концерт в львівському клубі ЛЯЛЬКА)
Лялька
Ma4oДата: Неділя, 20.05.2007, 01:45 | Повідомлення # 1
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 33
Репутація: 2
Статус: Offline
Я 14 числа був в Ляльці на концерті De?Сенсу і Опіуму.Всьо було класно,мені навіть дали концерт знімати на камеру.Але завжди є "але",після концерту напився як свиня (в деталях луче небуду).В мене з голови ніяк невилазить фраза Михайла Калини яку він мені сказав коли ми додому їхали - "Ну ти вчора Мішаня видав".Але загалом концерт пройшов успішно,тошо шось людей мало було.

Життя як пєса у театрі:важливо не те,скільки вона триває,а те - наскільки гарно зіграна.

Повідомлення відредагував Ma4o - Неділя, 20.05.2007, 01:46
 
GreYДата: Понеділок, 21.05.2007, 20:44 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





...скоро виставлю фото із Ляльки чекайте і терпіть... ГреЙ
а A.G. обіцяв статейку написати...
Від себе хочу сказати Лялька як клуб мені дуже сподобався, такий місцевий БОмонд. Дружня і весела компанія. Все дуже щиро і відверто...тілько от правда чогось De?Який народ ставав і виходив посеред концерту, це напевно із тієї причини, що в дома на наих чекав чоловік, діти і прибирання...
А так можна вважати, що це був один із кращих виступів гурту ін зис Їр!
Тому що учасники себе почували на сцені досить комфортно, а приїжджі фанати ( ну які зажди їздять з нами Ірина Світящук, і друга девочка забув як звати, Мачо, Руля, і отой великий, щирий забув як звати, Оксана Бодіна, Інна Юрека, Марічка нічия але з нами, дякую. А також Портер і всі кого не згадав Д Я К У Ю _ В Е Л И К Е ! ) то взагалі були як знімальна група гурту.
Все деталі на фотках які скоро будуть ТУТ.
= = = = = = = = лінія відриву = = = = = = = =
І до речі Ma4o, я сволочь, ГреЙ, десь загубив мило Руслана, тому як бидеш його бачити кажи нах заходить сюди продивитись фото smile
 
GreYДата: П`ятниця, 25.05.2007, 13:44 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





ПОВІДОМЛЕННЯ ЗНИЩЕННО! sad
Дивитись нову редакцію:
Date: Вт, 2007-06-05, 15:58 | Message # 6


Повідомлення відредагував GreY - Вівторок, 05.06.2007, 16:00
 
Ma4oДата: Субота, 26.05.2007, 00:47 | Повідомлення # 4
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 33
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (GreY)
І до речі Ma4o, я сволочь, ГреЙ, десь загубив мило Руслана, тому як бидеш його бачити кажи нах заходить сюди продивитись фото
Грей всьо буде ОК. Він пойме.


Життя як пєса у театрі:важливо не те,скільки вона триває,а те - наскільки гарно зіграна.
 
GreYДата: Неділя, 27.05.2007, 23:08 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





Quote (Ma4o)
Він пойме

Угу, я вже навіть його сайт знайшов smile
Він зареєструвався на форумі De?CEHC Shark
От би було калсно якби кожен виступ приносив нового користувача wink
О тоб А.Джі. тішився...
 
GreYДата: Вівторок, 05.06.2007, 15:58 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





new edition

фото були не прийняті Менеджером.
Читайте статтю із ЛЯЛЬКИ


В кадрик попадали фанати smile

 
Exnew-anceДата: Середа, 20.06.2007, 16:07 | Повідомлення # 7
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім привіт. Я також був в Зашкові, шкода шо не попав в Ляльку....Хочу фотки із Зашкова....Бо так як приїхав пізно мало шо бачив, чув, а то шо бачив не все памятаю.....Хлопці все було супер...Міша Калина, AG yahoo ...,дякую за "концерт після концерту"...І велике дякую всім хто був з нами...

Sluva
 
Форум De?СЕНСовані » .команда » De?СЕНС » Лялька (концерт в львівському клубі ЛЯЛЬКА)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Форма входу
Друзі сайту
Статистика