Вітаю Вас гість
De?CEHC
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум De?СЕНСовані » .глобальне » De?ЛЮДИ » КЛіТОР (Чи є той клітор взагалі чи це все видумкм? Хто знає?)
КЛіТОР
AGДата: Вівторок, 19.12.2006, 23:34 | Повідомлення # 16
Група: Видалені





FOR deyurek:

.чому ти думаєш, що тут хтось жене?? Людей реально хвилює ця тема cry , інакше вона б не входила до п'ятірки найпопулярніших на ФОРУМІ De?CEHCованих...

Quote (deyurek)
Якщо би я був модером сайту, то стер би її

.не можна демонструвати свою перевагу над іншими loony , лише через власні суб'єктивні вподобання і відсутність слів для продовження ТЕМИ

 
DaymanДата: Середа, 20.12.2006, 02:18 | Повідомлення # 17
Динамічний СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 97
Репутація: 1
Статус: Offline
Так, це справді одна з найактуальніших тем на форумі - без неї рейтинг падали б нижче бруківки...

Sincerelly yours, Dayman.
don't click this link...
 
GreYДата: Середа, 20.12.2006, 21:15 | Повідомлення # 18
Група: Видалені





Quote (Dayman)
нижче бруківки

Тієї бруківки об яку ти так еротично товчеш негра на аватарі?
Ну куди вже нижче?
Quote (AG)
чому ти думаєш, що тут хтось жене??

бо тут зібрались тільки одні гонщики...
Це насправді тупо і я вважаю, що дана тема цікавить тільки незайманих братів наших менших і тих людей в яких щелепа падає від слів: піська неголена, сосати головку полуничну чи яйця крутенькі і бест оф зе рулз: міжгалактичний спермоглот!

Давайте краще поговоримо про КУНІЛІНГУС як метод пошуку того самого йобаного клітора!
Успіху синки...сосунки

 
MagdaLenaДата: Середа, 20.12.2006, 23:40 | Повідомлення # 19
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 28
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (desens)
КУНІЛІНГУС

то така приємна штука для задоволення статевих бажань жінки, але чомусь більшість чоловіків з якими я була падають на мороз коли я їх благаю пошукати язичком мій клітор...
Чому життя таке жорстоке...?


...якби Я була собою, Я була б ніким...

Повідомлення відредагував MagdaLena - Середа, 20.12.2006, 23:41
 
DaymanДата: Четвер, 21.12.2006, 00:34 | Повідомлення # 20
Динамічний СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 97
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (MagdaLena)
Чому життя таке жорстоке...?
Ти находила не тих чоловіків )))
Quote (desens)
Тієї бруківки об яку ти так еротично товчеш негра на аватарі?
Мені хтось пояснить, чого всіх так турбує мій авататар
Quote (desens)
Це насправді тупо і я вважаю, що дана тема цікавить тільки незайманих братів наших менших і тих людей в яких щелепа падає від слів

Нє, от ти скажи - ти це серйозно? Я надіявся це буде справді цікава і гумористична рубрика, де можна буде собі погнати... А ти так жорстоко відбиваєш в людей інтерес до неї! Сподіваєшся зіграти на гордості?..
Quote (desens)
Успіху синки...сосунки
І кого ти хотів цим образити?
Quote (desens)
Давайте краще поговоримо про КУНІЛІНГУС як метод пошуку того самого йобаного клітора!
Повір, щоб віднайти цей орган, - не обов*язково робити це язиком... Досить хорошого поцілунку - і він сам вигулькне.

Але давайте не будемо переходити на особистості. Краще продовжимо нашу цікаву полеміку. Кунілінгус теж можна туди втиснути, як на це ваша воля... wink


Sincerelly yours, Dayman.
don't click this link...


Повідомлення відредагував desens - Четвер, 21.12.2006, 00:46
 
GreYДата: Четвер, 21.12.2006, 00:49 | Повідомлення # 21
Група: Видалені





Quote (Dayman)
Мені хтось пояснить, чого всіх так турбує мій авататар

Це ми обговорюємо тут http://desens.ucoz.ru/forum/15-35-1
 
GreYДата: Четвер, 21.12.2006, 00:52 | Повідомлення # 22
Група: Видалені





Quote (desens)
І кого ти хотів цим образити?

Якби я хотів когось образити я б вписав ім'я чи відправив би листівку людині факсом
А то так, просто для звязку слів і проявлення надмірного креативу.
І взагалі я не думаю, що адмін повинен копатись в такому De?рмі.
Творіть та насолоджуйтесь, ми працюємо для вас!
 
deyurekДата: Четвер, 21.12.2006, 00:57 | Повідомлення # 23
Випадковий СЕНС
Група: De?CEHC
Повідомлень: 18
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (AG)
не можна демонструвати свою перевагу над іншими...

...у мене переваг над іншими не має...

Quote (AG)
...лише через власні суб'єктивні вподобання і відсутність слів для продовження ТЕМИ
taunt
...чувак, ну невже ти дійсно вважаєш, що у мене не має слів і думок для цієї теми happy ...


... просто хочу завжди залишатися людиною...
 
PredatorДата: Четвер, 21.12.2006, 17:49 | Повідомлення # 24
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 21
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (MagdaLena)
більшість чоловіків з якими я була падають на мороз коли я їх благаю пошукати язичком мій клітор

Не знаю чому! На моїй рідній планеті в кожного справжнього чоловіка інстинктивно присутнє прагнення до кунілінгуса і взагалі, що там кунілінгус, вся людська камасутра - це просто невинна книжечка в порівнянні з тим, що на моїй планеті вважається буденим і звичайним
spiteful
Друзі земляки відгукніться!!!


Respect
 
AGДата: Четвер, 21.12.2006, 18:46 | Повідомлення # 25
Група: Видалені





FOR desens:

Quote (desens)
не висловлює своє ФІ тому тема і живе

.тема живе, бо є однією з найпопулярніших... Не можна все життя говорити про сонце, магнітні бурі і любовні невдачі... Річ в тому, що одних цікавить філософія, а інших, окрім філософії, ще й анатомія і в тому нема нічого поганого

ВИСНОВОК:

.особисто я і для не спілкувався б на форумі, де б зникали теми - адже це прямий наступ на свободу слова

СЬОГОДНІ знищуються теми на форумах, а ЗАВТРА зникають журналісти!!

Наразі ця тема входить до п'ятірки найпопулярніших і буде доступна обговоренню De?CEHCованих, доки їм буде, що сказати... Логічно, що коли тема себе вичерпає, вона зникне з поля нашого доступу (з усіма вихідними з цього наслідками)

Тому, як на мене, АДМІН чинить дуже ліберально і демократично - він цілком покладається на нас і нашу свідомість, дозволяючи нам вільно поспілкуватися

GreY - Наш ГЕРОЙ!! GreY - Наш Новий Президент!!

 
BlackAngelДата: П`ятниця, 22.12.2006, 00:56 | Повідомлення # 26
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 26
Репутація: 1
Статус: Offline
Обома руками підтримую Юрека. Навіщо перетворювати цей форум на якийсь непотріб wacko

Думки-це світ блукаючих крил. Випусти їх на волю...
 
AGДата: П`ятниця, 22.12.2006, 02:33 | Повідомлення # 27
Група: Видалені





FOR Dayman:

Quote (Dayman)
одна з найактуальніших тем на форумі

.наразі - НАЙАКТУАЛЬНІША!! Лише шкода, що вона не відображає усієї глибини і філософськості De?СЕНСового спілкування... Натомість, демонструє його невичерпність

FOR desens:

Quote (desens)
братів наших менших

.і чому ти знову росіян ображаєш?? Їм і так вже серйозно дісталось від життя

Quote (desens)
дана тема цікавить тільки незайманих

.мене також!! Чому?? Поясню нижче, підбиваючи, традиційно підсумки

Quote (desens)
піська неголена, сосати головку полуничну чи яйця крутенькі і бест оф зе рулз: міжгалактичний спермоглот!

.та-а-а-а... Бачу ти в багатьох цікавих місцях побував і купу незабутніх вражень отримав... Знімаю шляпу

Quote (desens)
КУНІЛІНГУС

.і це пропонує Адмін?? Люлина, котра бориться за СЕНСовість ФОРУМУ?? Очам своїм не вірю... Я розумію, що СЕНС в ПОШУКАХ, але їх публічності все-таки має бути якась межа... Тоді давайте ще про АНАЛЬНИЙ СЕКС поговоримо і СМАЗКИ... Але створемо окрему тему... Навіщо засмічувати такий цікавий диспут??

Quote (desens)
йобаного клітора

.дозвольте Вам заперечити... Наразі він не те що НЕ Й***НИЙ, а навіть НЕ ЗНАЙДЕНИЙ... Щоб він став Й***НИМ, треба спершу пошуки завершити

FOR MagdaLena:

Quote (MagdaLena)
Чому життя таке жорстоке...?

.а я гадав, що воно жорстоке, через соціальну нерівність і агресію... хоча мені тебе реально шкода: прожити 30 років без тої втіхи - це сумно... Але такого не буває, що ВСІ МОРОЗЯТЬСЯ, а ти одна ВСЕ ВІРНО РОБИШ

FOR deyurek:

Quote (deyurek)
у мене переваг над іншими не має

.а я свої не використовую

Quote (deyurek)
невже ти дійсно вважаєш

.ти знаєш, для мене стане дуже сумним момент, коли ми почнемо сумніватися один в одному - тому наразі я цілком в тебе вірю і просто впевнений, що тобі є що сказати!!

ВИСНОВКИ:

.скажу чесно, що вперше побачивши цю тему, я був заінтригований, бо гадав, що мова тут піде дійсно про болюче і актуальне питання нашого молодого покоління: про СТАТЕВЕ ВИХОВАННЯ... Хтось каже, що того нам не треба - все станеться саме собою; хтось наполягає на введенні цього предмету до шкільної програми... Але ні для кого не секрет, що величезний відсоток наших школярів і, навіть, студентів не знають як правильно називаються РЕПРОДУКТИВНІ ОРГАНИ, і, навіть, прийшовши до лікаря використовують жаргонні назви... Ви вважаєте це нормально?? І нам треба й надалі відкрито і голосно говорити лише про поезію, Растраповіча та глобальне потепління?? Особисто я цю тему розцінив, як крок до невимушеного статевого виховання... Зрештою, кожен усе розуміє в міру власної розбещеності (Господи, як я не люблю тої фрази)...

Люди, Сенс У ПОШУКАХ yes

 
GreYДата: Понеділок, 25.12.2006, 18:32 | Повідомлення # 28
Група: Видалені





Quote (AG)
.і чому ти знову росіян ображаєш??

Я мав на увазі неповнолітніх!
Quote (AG)
.мене також!!

А по тобі і не скажеш...
Quote (AG)
Знімаю шляпу

Тіко не порви нічого...

Quote (AG)
Особисто я цю тему розцінив, як крок до невимушеного статевого виховання

А я як гон Predatorа wink
Не ображайся але це ТУПО

 
GreYДата: Понеділок, 25.12.2006, 20:41 | Повідомлення # 29
Група: Видалені





Quote (AG)
GreY - Наш ГЕРОЙ!! GreY - Наш Новий Президент!!

дякую, але я не висувався на пост президента. Мені і на посту дизанера, адміна і вторинного друга не погано.
 
DaymanДата: Середа, 27.12.2006, 00:44 | Повідомлення # 30
Динамічний СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 97
Репутація: 1
Статус: Offline
А про клітор всі забули знов... cry

Sincerelly yours, Dayman.
don't click this link...
 
Форум De?СЕНСовані » .глобальне » De?ЛЮДИ » КЛіТОР (Чи є той клітор взагалі чи це все видумкм? Хто знає?)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:


Форма входу
Друзі сайту
Статистика