Вітаю Вас гість
De?CEHC
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: desens, AG  
Форум De?СЕНСовані » .команда » De?МУЗИКА » Маленькі Міста Мають право на свою музику!
Маленькі Міста Мають право на свою музику!
AGДата: Субота, 16.12.2006, 20:42 | Повідомлення # 16
Група: Видалені





FOR Kaldun:

Quote (Kaldun)
не так вже всьо погано

.а хто казав, що погано?? Мені у Вас дуже сподобалось: побачив багато для себе нового, зокрема Парк!!

Quote (Kaldun)
що наші прадіди мали наувазі

.вони однозначно мали фантазію і підсвідомо дбали про демографічну ситуацію

Quote (Kaldun)
так архітектор придумав

.а ще в Вас церква в Центрі голубенька і магазин навпроти

Quote (Kaldun)
різні виявляється в людей смаки є

.а ти заходь в галерею Червоногрда в нас на сайті - там також є на що подивитися і чому подивуватися blink

 
KaldunДата: Понеділок, 18.12.2006, 08:44 | Повідомлення # 17
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 8
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (AG)
.а ти заходь в галерею Червоногрда в нас на сайті - там також є на що подивитися і чому подивуватися

був, бачив, і бачив також це все вживу, правда конкретний приколів не бачив, але то ще буде час, заїхати якось і подивитись...


АПАТІЯ's DRUMMER
 
AGДата: Вівторок, 19.12.2006, 17:23 | Повідомлення # 18
Група: Видалені





FOR Kaldun:

.а ти вітання переказав Вашій клавішниці?? Дійсно, конче гарно і мелолдійно звучить - цікаво було послухати, та й подивитися також shok !! Вона дуже оживляє Ваш саунд і буквально зачаровує

 
KaldunДата: Четвер, 21.12.2006, 15:17 | Повідомлення # 19
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 8
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (AG)
.а ти вітання переказав Вашій клавішниці?? Дійсно, конче гарно і мелолдійно звучить - цікаво було послухати, та й подивитися також!! Вона дуже оживляє Ваш саунд і буквально зачаровує

передав, велике дякую від неї! дуже приємно...


АПАТІЯ's DRUMMER
 
AGДата: П`ятниця, 22.12.2006, 22:49 | Повідомлення # 20
Група: Видалені





.а як Вам ті дівчатка з мед-коледжу, що розважали глядачів у перерві між виступами команд patsak ?? Мені дуже сподобались... Такі ЮНІ і ЖВАВІ!! Я на них з залу подивився haha , а потім собі поміркував, що варто йти знайомитись kiss ... Думаю: ПІДІЙДУ, АВТОГРАФ ПОПРОШУ... СКАЖУ, ЩО Я ПАЛКИЙ ШАНУВАЛЬНИК ЇХ ТВОРЧОСТІ І СПЕЦІАЛЬНО НА НИХ ПРИЙШОВ ПОДИВИТИСЯ!! А вони мені відпоівли зовсім непередбачено: мовляв МИ НЕ ЗІРКИ і всяке таке... В мене від несподіванки аж мову відняло... А вони мені того вечора так нічого і не дали unsure
 
Exnew-anceДата: Неділя, 24.12.2006, 04:32 | Повідомлення # 21
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
\ Kaldun, Привіт Тарас...Нарешті знайшов хоть щось про Живий погляд....Справді впраження супер...Ще досить не можу відійти... Звук, глядачі, друзі...- Було супер...Так багато чого змінилось...навіть мій нік (вказаний вище)...Я став "незалежним" і водночас "безробітним".... під впливом звуків "Живого погляду" -насправді в хороому змісті цього слова,... я зустрів в околицях цю музику, яку я хочу грати і більш ніж впевненний що зможу...грати...Залишилось дрібниці....- знайти з ким грати....(Це опис музики яка прозвучала загалом "Doom, Rock, Psiphodelija і т.д."). Ми ще зустрнемось: і за бокалом пива, і за одною сценою..... До зустрічі!!!

Sluva
 
Ma4oДата: П`ятниця, 29.12.2006, 23:35 | Повідомлення # 22
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 33
Репутація: 2
Статус: Offline
[b]Народ ви даже не представляєте як драйвово було на фесті! biggrin Апатія також рулить.Народ приходив,валив,але під Де?Сенс саме більше всі колбасились!

Життя як пєса у театрі:важливо не те,скільки вона триває,а те - наскільки гарно зіграна.
 
MaestroДата: Неділя, 31.12.2006, 03:29 | Повідомлення # 23
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт! Тут викладено деякі фотки організаційного процесу акції "Живий погляд", що має відбутись в Новорічну ніч у Володимирі в РБК!

http://picasaweb.google.ru/alivelooking

http://photofile.ru/users/fyntikua/2339594/


8 093 563 777 5 Life:)
 
SublimationДата: П`ятниця, 19.01.2007, 18:02 | Повідомлення # 24
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 37
Репутація: 3
Статус: Offline
Концертами, що відбулися у рамках проекту "Живий погляд" Володимирі,це місто підтвердило право на свою музику. сподіваюсь, воно його не втратить.Стосовно нашого міста постає питання

ЧИ МАЄ ПРАВО НА СВОЮ МУЗИКУ ЧЕРВОНОГРАД І КОЛИ ВІН ЦЕ ПРАВО ПІДТВЕРДИТЬ


Останнім часом все написане збувається
 
KaldunДата: Середа, 24.01.2007, 08:09 | Повідомлення # 25
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 8
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Sublimation)
ЧИ МАЄ ПРАВО НА СВОЮ МУЗИКУ ЧЕРВОНОГРАД І КОЛИ ВІН ЦЕ ПРАВО ПІДТВЕРДИТЬ

хм, право по ідеї має, тільки щось довгувато його підтверджує... хоча світ теж не за один день робився smile


АПАТІЯ's DRUMMER
 
kapriznyiДата: Четвер, 01.02.2007, 15:34 | Повідомлення # 26
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 18
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (AG)
Quote (kapriznyi) ІНШІ взагалі опозорилися

.як саме, бо я щось нічого такого не помітив... Славік рвав (в доброму розумінні), як завжди і публіка на них ніби нормально реагувала... та і я трохи пострибав за сценою

я бачив кожний публічний виступ ІНШИХ за 3 рочка ще їхній перший склад і повір то один з іхніх гірших виступів їм шось не поперло трохи а так то класний гурт тільки їм трохи треба попрацювати з напрямком музики ОТАК-ТО

Quote (AG)
найбільше нас всіх вразила кількість фалосоподібних символів на вулицях Вашого міста і тотально-блакитний колір більшої половини будинків і споруд

взага голубі будівлі то фактично випадковість і немає нічого спільного з всім відомою партією між іншим в нас вона популярністю не користується ВЗАГАЛІ


<:НЕ ВСЙОТАК ПАГАНО:>
 
Ma4oДата: Субота, 03.02.2007, 19:48 | Повідомлення # 27
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 33
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Kaldun)
хм, право по ідеї має, тільки щось довгувато його підтверджує... хоча світ теж не за один день робився
Просто наша влада не дуже любязно відноситься до культурного розвитку міста. angry Я наприклад з терпінням чекаю на це дійство cool ,і надіюсь що воно скоро станеться!!


Життя як пєса у театрі:важливо не те,скільки вона триває,а те - наскільки гарно зіграна.
 
KaldunДата: Вівторок, 13.02.2007, 08:18 | Повідомлення # 28
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 8
Репутація: 3
Статус: Offline
Ma4o, а при чому тут влада? для влади треба тільки бабла закосити побільше і нічого не робити.. або зімітувати що щось роюиться... то треба самим робити...

АПАТІЯ's DRUMMER
 
Ma4oДата: Вівторок, 06.03.2007, 12:45 | Повідомлення # 29
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 33
Репутація: 2
Статус: Offline
Влада це ті самі спонсори,які можуть бабла накинути.

Життя як пєса у театрі:важливо не те,скільки вона триває,а те - наскільки гарно зіграна.

Повідомлення відредагував Ma4o - Вівторок, 06.03.2007, 12:45
 
Форум De?СЕНСовані » .команда » De?МУЗИКА » Маленькі Міста Мають право на свою музику!
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:


Форма входу
Друзі сайту
Статистика