Вітаю Вас гість
De?CEHC
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: desens, AG  
Форум De?СЕНСовані » .команда » De?МУЗИКА » Пошук нових акордів (Що народ думає про музику DeCEHC, що можна було би змінити.)
Пошук нових акордів
BlackAngelДата: П`ятниця, 22.12.2006, 01:37 | Повідомлення # 1
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 26
Репутація: 1
Статус: Offline
[font=Geneva][color=purple]
Пропоную у цій темі висловлювати всі свої, навіть найприхованіші, думки щодо композицій DeCEHC. Без слів, що вони просто унікальні, але можливо хтось має якісь цікаві побажання щодо цього. Наприклад, ви маєте унікальний талант до написання незабутніх текстів(або музики), до цього дня ви їх скупо складали у своїй шужляді і їх бачила, у кращому разі, хіба що мама. А може варто їх показати на світ Божий, можливо хлопцям ці словечка залізуть десь глибоко в душу і вийде справжне сумісне творіння небес. Хлопці, звичайно, і без чиєїсь помочі справляються на всі 100, але річ не в допомозі, йдеться про цікаві проекти і, можливо, незабутню співпрацю... friends


Думки-це світ блукаючих крил. Випусти їх на волю...
 
IROIROДата: П`ятниця, 22.12.2006, 20:13 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





Побачивши назву теми, влетіла в неї як Пчолка-Мая на квітку. Думала найти тут акорди на гітару до вже існуючих пісень De?СЕНСу...
І надалі була би рада їх мати.
поможіть хто може!
сама на жаль не складаю ше ніц...
 
AGДата: П`ятниця, 22.12.2006, 22:41 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





FOR BlackAngel:

Quote (BlackAngel)
йдеться про цікаві проекти і, можливо, незабутню співпрацю

.дозволю собі запитати, в якості кого ти так бадьоро виступаєш від імені De?CEHC... Мені здається, що якби хлопці воліли брати чужі тексти до своїх композицій, то в них кожна друга пісня була б НЕЗАБУТНЬОЮ СПІВПРАЦЕЮ... "Десенси" власні вірші не встигають на музику класти... У Майка, зокрема, в шафі коло ліжка зошитів п'ять з геніальними текстами; а про будь-що, як Ви знаєте, цей хлопака не пише no

FOR IROIRO:

Quote (IROIRO)
акорди на гітару до вже існуючих пісень De?СЕНСу

.до Свят команда De?CEHC готує для Вас кілька цікавих проектів у рамках власного сайту moil ... А першим подарунком у Новому Році стане, відпоівдно, новий розділ - De?СКЛАД - там будуть тексти, акорди і mp3 yahoo ... А я щойно поруши усі канони промо-акцій та інтриг, відкривши Вам цю таємницю... Мене тепер сумління довго мучатиме wizard , але нехай краще мене - СУМЛІННЯ, ніж Вас - ВИСНАЖЛИВЕ ОЧІКУВАННЯ

Повідомлення відредагував AG - П`ятниця, 22.12.2006, 22:42
 
BlackAngelДата: Субота, 23.12.2006, 00:45 | Повідомлення # 4
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 26
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (AG)
.дозволю собі запитати, в якості кого ти так бадьоро виступаєш від імені DeCEHC

Я в жодному разі не виступаю від чиєгось імені. Вважаю себе самодостатньою особистістю, яка говорить від свого імені. Я запропонувала тему, а народ нехай розкручує, коли цікаво. Зрештою, якщо вона тобі, Aртеме, заважає, то можеш її видалити. Але я, по правді кажучи, інколи дивуюся з тебе. Коли висувають плінтусні теми, ти просто в захваті, а як щось більш пристусоване саме до гурту, то ти чимось вкрай невдоволений. Якщо хочете вийти за рамки місцевого колективу, думайте про імідж з самісінького початку. Інколи мала цятка перетворюється в безмежжя...


Думки-це світ блукаючих крил. Випусти їх на волю...
 
AGДата: Субота, 23.12.2006, 01:51 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





FOR BlackAngel:

Quote (BlackAngel)
Вважаю себе самодостатньою особистістю, яка говорить від свого імені.

.сильний захищає себе, а найсильніший - всіх!!

Quote (BlackAngel)
можеш її видалити

.особисто я жодного дня не спілкувався б на форумі, де б зникали теми... Кожен має право на свободу думки і засобів її висловлення...
СЬОГОДНІ ЗНИЩУЮТЬСЯ ТЕМИ - ЗАВТРА ГИНУТЬ ЛЮДИ (зокрема, журналісти)!!
De?CEHC для того і покликані, щоб показати ВІЛЬНИЙ ШЛЯХ!!

Quote (BlackAngel)
щось більш пристусоване саме до гурту

.ну то ти ще започаткуй тему ВПЛИВ ШУБЕРТА ТА НІЦШЕ НА ТВОРЧІСТЬ De?CEHC - полеміка, максимально-наближена до команди

Quote (BlackAngel)
гурту

.ГУРТ - юрба людей, що ходить селом і співає після денних занять польовими роботами... А De?CEHC - це КОМАНДА!! Прошу запам'ятати!!

Quote (BlackAngel)
думайте про імідж з самісінького початку

.GUNS'N'ROSES з першого дня твочрого життя напивались ще перед концертом , сходячи зі сцени не пам'ятали нічого, громили готельні номери, обкрадали повій... І що?? Який в них був імідж?? Відповідний!! Як ти гадаєш, їм нарешті вдалось вийти за межі МІСЦЕВОГО КОЛЕКТИВУ?? Вони ще й досі МЕГА-ЛЕГЕНДИ!! А знаєш чому?? Бо є лише одна вічна річ - МИСТЕЦТВО

ЛЮДИ:

.зрозумійте нарешті, на ФОРУМІ De?CEHCованих є шість окремих розділів, створених передбачаючи різні вподобання гостей цього ресурсу... De?ЛЮДИ - розділ для обговорення людей і їх проблем; De?СВІТ - розділ для спілкування на тему світових пробел і подій; De?СЕНС - розділ для думок стосовно колективу з одноіменною назвою... І якщо в De?ЛЮДИ з'являється тема КЛІТОР, то це абсолютно адекватно пасує тематиці розділу... Кожен має право спитати про те, що його найбільше в цьому житті цікавить

НЕ БІЙТЕСЯ БУТИ РОЗУМНИМИ І ВАС БОЯТИМУТЬСЯ ТІ, ХТО ВВАЖАЄ СЕБЕ НАЙРОЗУМНІШИМ

 
BlackAngelДата: Неділя, 24.12.2006, 00:31 | Повідомлення # 6
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 26
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (AG)
Кожен має право на свободу думки і засобів її висловлення...

Чому ж ти мені не даєш змоги висловитися?! Бачиш суперника? Не переймайся, тобі просто не вдастся зі мною суперничати.

Quote (AG)
.GUNS'N'ROSES з першого дня твочрого життя напивались ще перед концертом , сходячи зі сцени не пам'ятали нічого, громили готельні номери, обкрадали повій...

Ви такими ж методами хочете прокладати собі шлях до слави?!! Цим хлопакам добряче пощастило, а маса інших, яка йшла такими слідами просто спивалася, сколювалась чи їхала десь на нари. Я знаю, що ГУРТ ( цілком правильна форма, з точка зору журналістики і загалом правопису ) DeCEHC не такий, тож краще привести інший приклад.
Ще одне запитання : за що ти мене так ненавидиш? Знаєш, а це, як і любов, згубне почуття.
Я би ще могла подискутувати з тобою, але просто не маю бажання псувати собі настрою.


Думки-це світ блукаючих крил. Випусти їх на волю...
 
SublimationДата: Неділя, 24.12.2006, 14:15 | Повідомлення # 7
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 37
Репутація: 3
Статус: Offline
BlackAngel,
Червоноград - місто молодості, праці та квітів. А ще - просто НАДЗВИЧАЙНИХ талантів. єдине, що заважає цим талантам- це їх стах голосно сказати про себе "Ми є".
Хлопці з Де?СЕНС цей крок вже зробили. у них саме КОМАНДА, бо кожен має свої обовязки. Тут не лише ті, хто на сцені. А Артем, а Grey?! Чи б існувало без них те, що ти називаєш гуртом?
тож, на мою думку, не варто шукати для них тексти. якщо вони вийшли на сцену - значить ЇМ Є ЩО СКАЗАТИ.

А щодо інших, то нехай не бояться і роблять крок вперед.


Останнім часом все написане збувається
 
BlackAngelДата: Понеділок, 25.12.2006, 00:47 | Повідомлення # 8
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 26
Репутація: 1
Статус: Offline
А може перестанемо робити із форуму ринг. Я сказала те, що думала і не потрібно змінювати побудови моїх думок. Чи не краще висунути свої? Звісна річ, критикувати вже зроблене чи написане легше, аніж створити щось нове. Люди, не бійтесь труднощів, адже життя побудоване саме із них...

Думки-це світ блукаючих крил. Випусти їх на волю...
 
GreYДата: Понеділок, 25.12.2006, 20:11 | Повідомлення # 9
Група: Видалені





Quote (IROIRO)
акорди на гітару

вони дійсно скоро будуть... чекайте.
Quote (Sublimation)
А Артем, а Grey?!

Дякую, що помітила wink


Повідомлення відредагував desens - Понеділок, 25.12.2006, 20:17
 
AGДата: Середа, 27.12.2006, 05:16 | Повідомлення # 10
Група: Видалені





FOR BlackAngel:

Quote (BlackAngel)
Чому ж ти мені не даєш змоги висловитися?!

.висловлюйся на здоров'я... Просто твої коментарі не залишають мене байдужим і я не можу втриматись, щоб не відписати... Але ти сприймаєш це, як конфлікт і поле бою... Мені прикро!! Напевно біда в тому, що ти звикла до монологів - коли ти висловлюєш власну думку, а всі відкривають роти і слухають піддакуючи; саме тому цілком невимушена дискусія так тобі псує настрій

НАВІТЬ, ЯКЩО З ЧИЇХОСЬ ВУСТ ЛУНАЄ ІСТИНА, ЦІЛКОМ МОЖЛИВО, ЩО ВОНА НЕ Є ЄДИНОЮ

Quote (BlackAngel)
Бачиш суперника

.суперництво для мене особисто - це поняття, що тісно межує з потребою в комусь... На щастя, в цьому житті суперництва я уник: якщо я комусь треба, то залишаюсь і віддаюсь цілком; якщо потреба в моїй присутності не виникає, то я ніколи не стану марнувати свій і чужий час - мені, на щастя, є чим зайнятися... Тому мені особливо цікаво в якій галузі ми могли б з тобою суперничати??

Quote (BlackAngel)
Цим хлопакам добряче пощастило

.вони геніальні, так само, як і Rolling Stones, i Pink Floyd - і це сказав не я, це повторять десятки прийдешніх поколінь... А все тому, що вони завжди були собою, завдяки чому завжди щиро всім дивилися в очі; вони не вдягали масок; вони любили свою роботи і робили те, що люблять... Гідний творчий спадок - ось найкраща характеристика колективу, а не кількість згадок у пресі, чи вартість сценічного вбрання...

ТАЛАН НЕ ПРОП'ЄШ!!

Quote (BlackAngel)
ГУРТ - цілком правильна форма

.а знаєш, чим ГУРТ відрізняється від КОМАНДИ?? ІДЕЄЮ!! В гурті, ти будь-кого заміни на будь-кого, або запроси, взагалі, когось в вулиці - і ти не відчуєш жодної різниці... А КОМАНДА - це один організм, з усіма однаково-важливими частинами

Quote (BlackAngel)
за що ти мене так ненавидиш

.подумай ще раз... Як я можу ненавидіти людину, котра особисто мені нічого не заподіяла і з котрою я, навіть, особисто не знайомий... Взагалі, ненависть - це великий гріх...

Quote (BlackAngel)
як і любов, згубне почуття

.знаю-знаю... Любов мене вже згубила

Quote (BlackAngel)
Я би ще могла подискутувати з тобою, але просто не маю бажання псувати собі настрою.

.резонне, слушне, а головне - логічне завершення чудового монологу!! БРАВО ok Настрій собі створює сама людина і я не знаю, чому це ти його собі так нещадно псуєш під час спілкування зі мною

FOR Sublimation:

Quote (Sublimation)
не варто шукати для них тексти. якщо вони вийшли на сцену - значить ЇМ Є ЩО СКАЗАТИ.

.ну нарешті хтось написав коментар, що стосується теми, а не мене особисто... Дякую, що дотримуєтесь тематики в розділах!! І це не ЗМІНА ПОБУДОВИ ЧИЇХОСЬ ДУМОК і не РИНГ - це ФОРУМ, який в жодному разі не можна перетворювати на монолог людини, у якої від спілкування ПСУЄТЬСЯ НАСТРІЙ

FOR BlackAngel:

Quote (BlackAngel)
Чи не краще висунути свої

.мені тебе щиро шкода, якщо ти тут не бачиш інших думок, окрім своїх; а кожен чужий коментар вважаєш КРИТИКОЮ власної ЖУРНАЛІСТСЬКОЇ ГРАМАТИКИ

Quote (BlackAngel)
не бійтесь труднощів, адже життя побудоване саме із них

.а ще з контрастів і конфліктів, адже

СПРАВЖНІМ ЖИТТЯМ ЖИВЕ ЛИШЕ ТОЙ, ХТО УСВІДОМЛЮЄ НЕМИНУЧІСТЬ СМЕРТІ

... це і був ВИСНОВОК

 
BlackAngelДата: Четвер, 28.12.2006, 18:24 | Повідомлення # 11
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 26
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (AG)
ГУРТ - цілком правильна форма

Артеме, ще раз пояснюю, Я МАЮ НА УВАЗІ САМЕ ГУРТ DeCEHC, А НЕ ВСЮ ВАШУ, насправді, ФАЙНУ КОМАНДУ.
Quote (AG)
звикла до монологів

Зовсім ні, моя професія передбачає обмін думок. Але я водночас звикла відстоювати власну позицію, коли впевнена у її доцільності.
Та, якщо ти думаєш принизити мене своєю критикою, то мушу тебе розчарувати, що будь-який піар, завжди залишається піаром.
Я, як і Грей, також іду у відпустку. Може ти, Артеме остигнеш за цей час і обдумаєш свою поведінку щодо учасників форуму, зокрема дівчат.
БАЖАЮ ВСІМ ВЕСЕЛИХ СВЯТ І ПАМ"ЯТАЙТЕ, ДУМКА ВИСЛОВЛЕНА ВГОЛОС СТАЄ ПОВНОЦІННИМ ЯВИЩЕМ, ЯКЕ МОЖЕ ПРИВЕСТИ, ЯК ДО ПОЗИТИВНИХ, ТАК І ДО НЕГАТИВНИХ НАСЛІДКІВ. В БУДЬ-ЯКОМУ ВИПАДКУ : ВСІМ ВАМ ПОБІЛЬШЕ HAPPY ENDів У НОВОМУ РОЦІ!!!!


Думки-це світ блукаючих крил. Випусти їх на волю...
 
deyurekДата: П`ятниця, 29.12.2006, 02:22 | Повідомлення # 12
Випадковий СЕНС
Група: De?CEHC
Повідомлень: 18
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (BlackAngel)
Наприклад, ви маєте унікальний талант до написання незабутніх текстів(або музики), до цього дня ви їх скупо складали у своїй шужляді і їх бачила, у кращому разі, хіба що мама. А може варто їх показати на світ Божий, можливо хлопцям ці словечка залізуть десь глибоко в душу і вийде справжне сумісне творіння небес.

...підтримую цю пропозицію.Особисто мені було би цікаво почитати рукописи наших форумчан.Бо по творах, віршах, поезіях, можна взнати внутрішній світ людини.Хто має письмові творіння - не соромтесь ПИШІТЬ!!!
Quote (AG)
Мені здається, що якби хлопці воліли брати чужі тексти до своїх композицій, то в них кожна друга пісня була б НЕЗАБУТНЬОЮ СПІВПРАЦЕЮ...

...чувак, а ніхто не каже, що ми забов'язані брати твори наших форумчан.Просто цікаво то почитати...
Quote (BlackAngel)
Коли висувають плінтусні теми, ти просто в захваті, а як щось більш пристусоване саме до гурту, то ти чимось вкрай невдоволений.

...ідея цієї теми набагато цікавіша ніж клітор, волосня і тому подібне.Але зараз ця тема працює ну зовсім не по темі.Це вже називається флуд,офтоп...

Quote (AG)
А De?CEHC - це КОМАНДА!! Прошу запам'ятати!!

Quote (Sublimation)
те, що ти називаєш гуртом

...для нас так - МИ КОМАНДА.Але на афішах, радіо там пишуть і говорять саме ГУРТ.На скільки я зрозумів, то BlackAngel мала саме це на увазі...
Quote (BlackAngel)
а маса інших, яка йшла такими слідами просто спивалася, сколювалась

...мій бувший добрий знайомий музикант (соло-гітарист), саме такою дорогою і пішов.СВОЮ ГІТАРУ продав заради "горючого".Йому всього-навсього 21, а я не знаю чи він ще живий.
Quote (AG)
біда в тому, що ти звикла до монологів - коли ти висловлюєш власну думку, а всі відкривають роти і слухають піддакуючи

...Артем не сповзай до ображень.Ти щось занадто сильно з'ївся.Розслабся!!! cool


... просто хочу завжди залишатися людиною...
 
IROIROДата: П`ятниця, 05.01.2007, 14:29 | Повідомлення # 13
Група: Видалені





Quote (BlackAngel)
.ГУРТ - юрба людей, що ходить селом і співає після денних занять польовими роботами... А De?CEHC - це КОМАНДА!! Прошу запам'ятати!!

Гурт De?CEHC - це 5 хлопців які грають на концертах. Гурт - це те, що бачить простий глядач. За гуртом стоїть вся команда De?CEHC. Глядач про неї не зобовязаний щось знати. Результат роботи команди De?CEHC - це гурт De?CEHC.


Повідомлення відредагував IROIRO - П`ятниця, 05.01.2007, 14:30
 
GreYДата: Вівторок, 09.01.2007, 20:39 | Повідомлення # 14
Група: Видалені





Quote (IROIRO)
Результат роботи команди De?CEHC - це гурт De?CEHC.

Гарно сказано, але де акорди? Щось ви розслабились...постите тут не в тему і як казав Юрек:
Quote (deyurek)
Це вже називається флуд,офтоп...

Quote (deyurek)
Просто цікаво то почитати...

Читай:

Темний вечір ти одна,
Сидиш коло розбитого вікна,
Розбите серце і душа,
І на очах твоїх сльоза,

Сльоза твоя наче гроза,
Здійметься вихром і вона,
Поранить серце юнака.
Немов Амурова стріла,

Любов буває така різна,
Швидка, нестримна й така грішна,
Та швидко в’яне краса та,
Від СНІДу світ в пітьмі згора!

Зауважте всі права належать: ГреЙ і МетрКук (мій друг)
І ще кожен рядок завершується на А smile

 
IROIROДата: Середа, 10.01.2007, 19:53 | Повідомлення # 15
Група: Видалені





Quote (IROIRO)
...але де акорди?

Це я хотіла спитати де акорди! Хтось тут обіцяв акорди до нового року і не тільки,.. от сиджу, терплю, чекаю...
 
Форум De?СЕНСовані » .команда » De?МУЗИКА » Пошук нових акордів (Що народ думає про музику DeCEHC, що можна було би змінити.)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


Форма входу
Друзі сайту
Статистика