Вітаю Вас гість
De?CEHC
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: AG  
Форум De?СЕНСовані » .команда » De?СЕНС » Рок-СІЧ (Чи можна буде побачити Де?Сенс на Рок-Січі наступного року)
Рок-СІЧ
кроликДата: Понеділок, 22.05.2006, 15:15 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Цього року Рок-Січ проводилася вперше... Може, ще не надто розкручена, але враження залишились неповторні. Було дуже багато нових гуртів: Метромонія, Андерсон, Ролекс, Полинове поле(добре відомі в Львові), ТОЛ і т.д. Чи є якісь шанси побачити Де?Сенс на Рок-СІЧІ наступного року?
 
AGДата: Неділя, 28.05.2006, 03:50 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





.Авжеж, Рок-Січ нас вабить неймовірно - побачимось там через рік. А стосовно найблищих творчих планів, то там наразі сольні концерти і обмаль фестивалів - цілимось на "Рок-Екзестенцію"
 
кроликДата: Вівторок, 30.05.2006, 13:13 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





Quote (AG)
.Авжеж, Рок-Січ нас вабить неймовірно - побачимось там через рік. А стосовно найблищих творчих планів, то там наразі сольні концерти і обмаль фестивалів - цілимось на "Рок-Екзестенцію"

А ви були на рок-Січі(протсо, як слухачі)? Як тобі сучасний український рок? метал?
Як щодо Полинового поля і Метромонії?
 
AGДата: Вівторок, 30.05.2006, 19:51 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





.Полинове Поле дуже стараються, і бек-вокал просто шикарний!! В них багато пантів, але вони всі виправдані -:)!!
.український сучасний рок вкрай непевний - більшість команд рвуть струни без користі і без прогресу

.що ти скажеш про ПРОДЖЕКТОР ДЖМІЛЬ?

 
кроликДата: Середа, 31.05.2006, 14:17 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





Quote (AG)
.Полинове Поле дуже стараються, і бек-вокал просто шикарний!! В них багато пантів, але вони всі виправдані -:)!!

От тільки даремно почали міняти соло.
Quote
.український сучасний рок вкрай непевний - більшість команд рвуть струни без користі і без прогресу

Хм... Що ти маєш на увазі?
До речі, мене більше хвилює стан металу... тобто, відсутність якісного металу. Головна причина в тому, що це дорога музика... Рок в цьому плані значно дешевший і простіший.
Ну, найдешевша - попса. Тому її так багато.
Quote
.що ти скажеш про ПРОДЖЕКТОР ДЖМІЛЬ?

Нічого не скажу, бо я про них нічого не чула.

Добавлено (2006-05-31, 14:17)
---------------------------------------------
ой, соррі, це не Метромонія, це Меланконія(шось я все переплутала і перемутила).
Загляни - http://www.malinconia.kiev.ua

 
kapriznyiДата: Середа, 06.12.2006, 17:19 | Повідомлення # 6
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 18
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (AG)
Рок-Січ

того року було справді ульотно
(сам не був розказували) sad


<:НЕ ВСЙОТАК ПАГАНО:>
 
Ma4oДата: Субота, 03.02.2007, 20:38 | Повідомлення # 7
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 33
Репутація: 2
Статус: Offline
Я покищо там небував cry , але надіюсь що цьго року я всетаки зможу там побувати.Мої друзі розказували що все було драйвово.

Життя як пєса у театрі:важливо не те,скільки вона триває,а те - наскільки гарно зіграна.
 
SublimationДата: Понеділок, 05.02.2007, 22:09 | Повідомлення # 8
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 37
Репутація: 3
Статус: Offline
До речі, прийом заявок на участь у Рок-Січ 2007 вже розпочався. Очікуємо участі
Де?сенс у фестині . Команда поїде - може й фанатів за звичкою прихопить smile


Останнім часом все написане збувається
 
Форум De?СЕНСовані » .команда » De?СЕНС » Рок-СІЧ (Чи можна буде побачити Де?Сенс на Рок-Січі наступного року)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Форма входу
Друзі сайту
Статистика