Вітаю Вас гість
De?CEHC
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: AG  
Форум De?СЕНСовані » .команда » De?СЕНС » .ПІДСУМКИ-2006 (... було усяке, а що запам'яталось??)
.ПІДСУМКИ-2006
AGДата: Субота, 06.01.2007, 02:38 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





.ось вже третій рік "десенси" зустрічають разом... Хоч прада, не разом фізично, а об'єднані однієї ідеєю та метою... 2006-й для колективу був справді насичений подіями: концертними, музичними, культурними, особистими... Вони справді заслуговують на систематизацію і періодизацію... А висновки так і просяться... Тож давайте зробимо їх нижче... Чим особисто Вам запам'ятався минулий рік, крізь призму творчості De?CEHC
 
AGДата: Субота, 06.01.2007, 02:44 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





.і відразу ж не можу втриматись, щоб не поділитися з Вами власними спогадами ... Напевно мало хто це пам'ятає вже, а в лютому минулого року, коли сингл ВОНА потрапив до ефіру вітчизняних радіостанцій, то через деякий час від впевнено закріпився у національному хіт-параді УКРАЇНСЬКА ФОРМУЛА і опинився там вище, навіть, за тотальний хіт того періодну, НЕ ПИТАЙ від Океану Ельзи... А в чарті De?CEHC тоді протрималися аж два місяці ok
 
GreYДата: Вівторок, 09.01.2007, 20:00 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





Все запам’яталось...
Не знаю чи коректно тут буде повідомлення від мене, ГреЯ, адміністратора і тому подібне, але можливості не пропущу... що запамяталрся та майже все. Тому терпіть, пост буде довгим, починаючи із 28 серпня 2005 року коли було зареєстровано доменне ім’я desens.t35.com
Але про рік 2006 можу почати розказувати десь так із літа.
Чому так? Напевно все через мої аристократичні погляди на життя.
Отже літо. Поставив собі за ціль познайомитись ближче із командою. Успіхи мав не великі, бо вдалось поговорити тільки з Юреком. Напевно із того моменту і виникла до нього та сама симпатія :). Потім пам’ятаю Івана Купала, криза жанру, ночував у МЕНЕДЖЕРА. (про враження мовчу)
Потім поїздка в Нагуєвичі. Знайомство із двома неперевершеними особами жіночої статі, одна Марічка і друга Інна здається. Не можу забути той факт що тільки де сенс їздить на концерти із своїми фанатами в автобусі smile Привіт Ростіку та Максу. Потім... напевно пам’ятаю Фешин бал. Пробіг заради дітей! Львів Де після нього каталися на таксі і ночували ВПЕРШЕ разом ( для мене) в готелі НЕЗАЛЕЖНІСТЬ. Потім Львів і Незалежність стали рідними. Тому 1 жовтня 2006 року відмовився від ночівлі у готелю і гуляв вгадайте з ким? З Юреком, Менеджером Артемом і так сі стало, що з Інною (тією з Нагуєвичів ) . Вечір був безнадійно втрачений, сиділи на лавочці, потім їздили з Юреком у ВИНИКИ. Потім трішки повиЙо і зводив Юрека на сніданок в Пузату Хату.
Вертаємось в Червоноград і в Червонограді пам’ятаю був якийсь виступ на ринку Майдан. Потім все пам’ятаю в тумані бо віддихали в червоноградському МакДональдсі. І в мене ночував Богдан Грива, а також Майк із своєю дівчиною. ( О, напевно у вас склалось враження що я пам’ятаю лише ті моменти в якихось хтось з кимось спав. Ну і ладно ваше право, але це дійсно яскраві моменти)
Потім Соснівка. Ніхто, нізким не спав бо я був із Соломією.
Бля, а коли був на Волині?
В Соснівці з цікавого була Карпа і звісно фанти де сенс, які як завжди їздять в одному і тому самому автобусі.
Львів. Наш формат. Запам’яталась велика сцена, потужна реклама і Лілія Ваврин smile .
Нарешті Волинь. На Волині запам’яталась практика стояння на дверях...ну і велика маса позитиву, нові знайомства, погрози і тому подібне. То був фест Живий Погляд, в народі більш відомий за гаслом: Маленькі Міста Мають право! на свою музику! І все.
О такі то висновки.
І одним словом: незважаючи на те що було, вірю в краще...
Або далі ще й не таке буде!!!
 
SublimationДата: Четвер, 11.01.2007, 10:47 | Повідомлення # 4
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 37
Репутація: 3
Статус: Offline
ДОБРЕ ТАМ, ДЕ НАС НЕМА... на виступах, де був Grey, не було мене.
ПРОТЕ рік у рамках творчості Де?сенс, все ж запамятався:
1. Отими чорно-білими афішами у травні
2. Отим ДРАЙВОВИМ травневим концертом, кінця якого, на жаль, не побачила + НЕЙМОВІРНИМ здивуванням водія маршрутки Червоноград-Соснівка, бо за своє життя він не бачив щоб стільки людей їхало в Соснівку.
3. Тїєю ж Соснівкою у стані ейфорії, якою, а згодом і її околицями провели мені екскурсію мої друзі. Цікаве містечко, але трохи дивне... Незрозуміла дві речі
А) Той памятник Людині-Невидимці біля, здається, жд
б) Оту трубу біля площі (поряд з магазином "Сонечко"). Така ж є у Червонограді біля "Атланту" (знову ж, біля площі). Таку ж бачила біля Клюбу в Карпатах. ПИТАННЯ: Розкрийте призначення, яке вкладали в неї обкурені радянські архітектори.
4. Пригадується "ШАНЕЛЬ №5", почута у Нововолинську на їх радіо.
5. Отими кольоровими афішами у Львові. кажуть, що життя складається з чорних та білих смуг. Чорно-біле життя - це нудно? ВИ ДОДАЛИ КОЛЬОРУ.

ПРАЦЮЙТЕ І НАДАЛІ НАД ЦИМ, Збільшуйте зону покриття Де?СЕНС

Добавлено (2007-01-11, 10:47)
---------------------------------------------
До речі , які плани у Де?Сенс на рік 2007? Де? ми вас побачимо та почуємо


Останнім часом все написане збувається
 
GreYДата: Неділя, 21.01.2007, 23:43 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





Quote (Sublimation)
Отими чорно-білими афішами у травні

.Дякую. Ми старались робити все можливе...
Quote (Sublimation)
обкурені радянські архітектори

...вона призначена для витяжки диму від недопалків цигарок із каптьорки...
Quote (Sublimation)
"ШАНЕЛЬ №5", почута у Нововолинську на їх радіо

а в ЧГ не чула?
Quote (Sublimation)
Чорно-біле життя - це нудно?

це стильно!
Quote (Sublimation)
До речі , які плани у Де?Сенс на рік 2007?

слідкуйте за оновленням сайту wink
 
SublimationДата: Понеділок, 22.01.2007, 19:29 | Повідомлення # 6
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 37
Репутація: 3
Статус: Offline
desens,
Quote (desens)
Quote (Sublimation)
Чорно-біле життя - це нудно?

це стильно!

ЧЕРВОНО-ЧОРНЕ СТИЛЬНІШЕ!!!


Останнім часом все написане збувається
 
GreYДата: П`ятниця, 26.01.2007, 09:06 | Повідомлення # 7
Група: Видалені





Quote (Sublimation)
1. Отими чорно-білими афішами у травні

Відновити в пам’яті ті яскраві кадри можна перейшовши сюди http://desens.ucoz.ru/photo/17-0-188
або тут у великому розширені http://msgrey.t35.com/edc.jpg 1190 х 842 px
Quote (Sublimation)
ЧЕРВОНО-ЧОРНЕ СТИЛЬНІШЕ!!!

Дякую! Але ми відбиваємось від теми.
Народ наступні повідомлення хочу бачити з ПІДСУМКАМИ-2006 !
 
DaymanДата: Субота, 27.01.2007, 01:48 | Повідомлення # 8
Динамічний СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 97
Репутація: 1
Статус: Offline
Думаю, варто би було розпочасти ведення якоїсь хроніки абощо...
За кільканадцять років фанати будуть зубрити хронологію всіх ваших концертів, п*янок, тусовок і т.п. Так що ви записуйте все, бажано з врахуванням дати, часу доби і обстановки...


Sincerelly yours, Dayman.
don't click this link...
 
кроликДата: П`ятниця, 02.02.2007, 21:37 | Повідомлення # 9
Група: Видалені





Quote (AG)
.ісингл ВОНА потрапив до ефіру вітчизняних радіостанцій, то через деякий час від впевнено закріпився у національному хіт-параді УКРАЇНСЬКА ФОРМУЛА і опинився там вище, навіть, за тотальний хіт того періодну, НЕ ПИТАЙ від Океану Ельзи... А в чарті De?CEHC тоді протрималися аж два місяці

Quote (AG)
.і відразу ж не можу втриматись, щоб не поділитися з Вами власними спогадами ... Напевно мало хто це пам'ятає вже, а в лютому минулого року, коли сингл ВОНА потрапив до ефіру вітчизняних радіостанцій, то через деякий час від впевнено закріпився у національному хіт-параді УКРАЇНСЬКА ФОРМУЛА і опинився там вище, навіть, за тотальний хіт того періодну, НЕ ПИТАЙ від Океану Ельзи... А в чарті De?CEHC тоді протрималися аж два місяці
ага, 3 місяці, одразу після Андрія Княза і Наталки Карпи:) ги-ги Попсня!!! Заграйте справжній метал, а не попсовий!!! Бо лайна у нас багато і без вас. Схарило!!! Ніякого харду, паскудні ударні і паскудний голос у соліста.
шановний AG, ти ж би мав розбиратися трохи в музиці. Групи, які грають в напрямку справжнього металу НЕ потрапляють в хіт-паради. Тим більше, такий попсовий хіт-парад, як Українська формула.


Повідомлення відредагував кролик - П`ятниця, 02.02.2007, 21:42
 
GreYДата: П`ятниця, 02.02.2007, 22:35 | Повідомлення # 10
Група: Видалені





Ріспект за камєнт кролик.
© Dayman ? відродженно by ГреЙ
 
кроликДата: Субота, 03.02.2007, 15:46 | Повідомлення # 11
Група: Видалені





Дивіться уважно і порівняйте з Де?Сенсом. А потім задайте собі запитання:
Де?Сенс це метал???
Фото1
Фото2

фото3

 
Ma4oДата: Вівторок, 06.03.2007, 12:50 | Повідомлення # 12
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 33
Репутація: 2
Статус: Offline
De?Сенс може і не метал,але навіщо їх змінювати?Вони ще просто непридумали як назвати те що вони грають.І при том якщо їх змінити це вже не De?Сенс буде!

Життя як пєса у театрі:важливо не те,скільки вона триває,а те - наскільки гарно зіграна.

Повідомлення відредагував Ma4o - Вівторок, 06.03.2007, 12:51
 
кроликДата: Середа, 07.03.2007, 18:29 | Повідомлення # 13
Група: Видалені





Quote (Ma4o)
De?Сенс може і не метал,але навіщо їх змінювати?Вони ще просто непридумали як назвати те що вони грають.І при том якщо їх змінити це вже не De?Сенс буде!

Тому, що вони офіційно назвали себе металом. А метал має певні специфічні ознаки. І поп-рок - не метал, а метал - не поп-рок. Філофія проста: потрібно відповідати свому статусові і відповідати за свої слова.
 
AngelinBlackДата: Середа, 07.03.2007, 21:59 | Повідомлення # 14
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 26
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Ma4o)
De?Сенс може і не метал,але навіщо їх змінювати?Вони ще просто непридумали як назвати те що вони грають.І при том якщо їх змінити це вже не De?Сенс буде!

Абсолютний ріспект!!!
Quote (кролик)
Тому, що вони офіційно назвали себе металом.

А вставку перед металом бачиш? Зрештою, якщо ти вважаєш себе тонким знавцем пісенних жанрів, то мусив би розуміти, що DeCEHC важко назвати поп-роком.
І взагалі, досить їх сунути під певний тип, це щось зовсім інше, ще не досліджене сповна! Бо ж у Калини "Голос, що окрилює серця." Решта слова зайві.


Думки-це світ блукаючих крил. Випусти їх на волю...
 
кроликДата: Четвер, 08.03.2007, 19:15 | Повідомлення # 15
Група: Видалені





Quote (AngelinBlack)
А вставку перед металом бачиш?

Вставка перед металом - це повна лухта, яку вони самі ж придумали. От почну грати якісь попсові пісеньки і назву себе кролик-метал. Чим гірше від луз-метал?
Quote
Зрештою, якщо ти вважаєш себе тонким знавцем пісенних жанрів, то мусив би розуміти, що DeCEHC важко назвати поп-роком.

По-перше, я вона, а не він. По-друге, мені не розходиться, що саме вони грають, але харить, що вони прикриваються металом, бо це НЕ МЕТАЛ!
Quote
І взагалі, досить їх сунути під певний тип, це щось зовсім інше, ще не досліджене сповна!

Не я їх суну, а вони самі себе сунуть.
Quote
Бо ж у Калини "Голос, що окрилює серця."

Калині на весіллях співати пісні під балалайку, а не в метал-бенді.
П.С. Щось мене харять фанатики-фанати:) Дикий народ. Вибачайте.


Повідомлення відредагував кролик - Субота, 10.03.2007, 17:00
 
Форум De?СЕНСовані » .команда » De?СЕНС » .ПІДСУМКИ-2006 (... було усяке, а що запам'яталось??)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


Форма входу
Друзі сайту
Статистика