Вітаю Вас гість
De?CEHC
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум De?СЕНСовані » .глобальне » De?ЛЮДИ » Не красив також повинен хтось їбати! (про тяжку долю, несправедливість і відчай)
Не красив також повинен хтось їбати!
GreYДата: Четвер, 16.11.2006, 11:46 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Привіт De?СЕНСОВАНІ!
Я Сергій Мельничук, адміністратор офіційного сайту команди De?СЕНС
В житті я зовсім не ідеал..., я скоріше всього EXпериментатор та PSихолог аматор.
Тепер хочу з вами поділитись проблемою, яка мене просто заділа, бо я ї пережив на собі.

Отже десь у вівторок, від того що не було що робити, а дуже чогось хотілось нового, я запросив в бар на каву, НАЙСТРАШНІШУ дівчину із свого інституту.
І як виявилося, що вона все таки людина, а всі решта не зовсім.
Я усвідомлював, що я вбиваю свій час, але сказати що було хуйово не можу.
Бо ми сиділи говорили, обмінювались компліментами і вона старалась навіть фліртувати.
Із роду особистого признання:
Ти (ну тобто Я) перший хлопець(тобто особа чоловічої статі) який за три минулі роки запросив мене(тобто її) в бар.
Але повернемось до інших.
Я був підданий жорстокій критиці. В свою сторону я почув приблизні фрази: Ти що дебіл взагалі, кого ти знімаєш? І як там вам було, не тошнило? А дітки в вас які будуть? Ну і тому подібне...
І тепер я думаю, що цей світ не зовсім гуманний та не справедливий...
Як ви ставетесь до даної ситуації???
 
AGДата: Субота, 18.11.2006, 20:55 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





FOR Admin:

.шановний, ти б краще в назві статті довів би до кінця вживання ненормативної лексики, а не ставив би там **... Бо бачу, в самій статті ти материшся без докорів сумління!! Скажу чесно, почитавши назву матеріалу я подумав, що ти маєш на увазі "Не красивих також хтось повинен їхати"... Це мене змусило серйозно замислитись... Куди їхати? Чи на довго?

.але по даній темі мій коментар буде коротким: НЕМАЄ ІДЕАЛУ І КОЖЕН ІДЕАЛ - я думаю Ви все зрозуміли

 
PredatorДата: Неділя, 10.12.2006, 20:33 | Повідомлення # 3
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 21
Репутація: 4
Статус: Offline
А ти думав вони хто? Нелюди! Нормальні тьолки! В них є великий плюс, бо крім тебе їх точно об'їжджати ніхто не буде і це факт! І взагалі, те що говорять інші особливо мене майже не хвилює! Яке їм діло до приватного життя! І вобще, якщо комусь подобаються некрасиві або красиві з іншими вадами, то в цьому нема нічого поганого cool

Respect
 
GreYДата: Понеділок, 11.12.2006, 23:41 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





Quote (Predator)
Яке їм діло до приватного життя!

Ну, ти живеш в певному соціумі, тебе оточують увагою та турботою. ЇМ не пох... чим ти займаєшся. ... тим більше з ким спиш... якщо в тебе в компанії не так, то кинь в мене камінь moil

Quote (Predator)
або красиві з іншими вадами

Доповнити ці слова можна пісенькою Скрябіна-Гламур
...Блеском і помадами, сидять намазані
тимчасові подруги, серйозних мужчин
пальці з манікюрами, а дуру дурами...

 
GreYДата: Понеділок, 11.12.2006, 23:44 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





For Sublimation: бачиш, окрім галімої рускої попси, я ще знаю вибраних виконавців України.
-Мамо, я люблю сусідського Сірьожу
-Тьху, так він же москаль.
(с) TNMK

Я:НЕ!москаль!
(с) ГреЙ

 
DaymanДата: Вівторок, 12.12.2006, 02:01 | Повідомлення # 6
Динамічний СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 97
Репутація: 1
Статус: Offline
Ну, просто те, що подобається комусь, - не обов*язково сподобається комусь іншому...
Як на мене, то дівчина має виглядати гармонійно. Не знаю як це пояснити... Це комплексна гармонія душі і тіла...


Sincerelly yours, Dayman.
don't click this link...
 
AGДата: П`ятниця, 15.12.2006, 02:32 | Повідомлення # 7
Група: Видалені





.скажу чесно, прямо зараз поклав руку на серце і тому почав писати повільніше лише однією: мене справді дуже "вставляє" і тішить, коли по вулиці іде дівчина, м'яко кажучи не в мому смаці, але не сама, а з респектабельним молодим чоловіком!! Я для себе знахожу одразу дві радості від цього моменту, бо думаю наступним чином: " ...а все-таки добре, що в неї хтось є; і добре що то не я... " yahoo

FOR Dayman:

Quote (Dayman)
комплексна гармонія душі і тіла

.я також не раз вже переконувався, що Бозя дуже вдало балансує красою і розумом

 
DaymanДата: Неділя, 17.12.2006, 00:14 | Повідомлення # 8
Динамічний СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 97
Репутація: 1
Статус: Offline
ЖЖОШ, АФФТАР!!! smile

Та про смаки не сперечаються. Можливо від неї в тебе відраза, а в того вуйка такий стояк, що дрова рубати можна...


Sincerelly yours, Dayman.
don't click this link...
 
Ma4oДата: Субота, 30.12.2006, 00:37 | Повідомлення # 9
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 33
Репутація: 2
Статус: Offline
Ці як ви кажете красиві зовсім не такі вже і красиві.Вони всі як ода однакові,думають і ведуть себе всі однаково.В них на рилі пів кіло косметики,а в середині тупарила істота.В них в середині пустота!!!З ними нема про шо спілкуватись.Але неспорю невсі такі, biggrin є і винятки.Намою думку людина має бути прекрасна в середині,а зовнішність обманчіва.Якщо прикласти трохи зусилля до цих сірих-мишок можна зробити такі ракети шо челюсть відпаде!!! cool

Життя як пєса у театрі:важливо не те,скільки вона триває,а те - наскільки гарно зіграна.
 
DaymanДата: Неділя, 31.12.2006, 19:40 | Повідомлення # 10
Динамічний СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 97
Репутація: 1
Статус: Offline
Йопта! От не вірю - і край!.. Не можна змішувати такі категорії! Це в корені неправильно!
Може їм нема про що з тобою спілкуватись, бо інтереси у вас різні - таке буває... Але після цього не можна узагальнювати!!!


Sincerelly yours, Dayman.
don't click this link...
 
kapriznyiДата: Четвер, 01.02.2007, 14:49 | Повідомлення # 11
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 18
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Ma4o)
Якщо прикласти трохи зусилля до цих сірих-мишок можна зробити такі ракети шо челюсть відпаде!!!

вони особистість іх повністю не зміниш


<:НЕ ВСЙОТАК ПАГАНО:>
 
Ma4oДата: Субота, 03.02.2007, 20:59 | Повідомлення # 12
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 33
Репутація: 2
Статус: Offline
Если очень захотеть можно пукнуть и взлететь! Ніхто неспорить що вони особистості,я мав на увазі зовнішність.Це моя думка!

Життя як пєса у театрі:важливо не те,скільки вона триває,а те - наскільки гарно зіграна.
 
kapriznyiДата: Понеділок, 12.02.2007, 18:18 | Повідомлення # 13
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 18
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Ma4o)
Ніхто неспорить що вони особистості,я мав на увазі зовнішність.Це моя думка!

ну і шо ти їй фізіономію накрасиш а вона як дура паслєдня буде ламатися маму піде питати чи можна їйпивавипити і кому така дура нужна хай і перша красавіца


<:НЕ ВСЙОТАК ПАГАНО:>
 
кроликДата: Четвер, 08.03.2007, 19:30 | Повідомлення # 14
Група: Видалені





якби я була насправді дужжже страшною, то би покінчила життя смогубством. я перфектціоністка і не бачу толку жити, якщо життя тобі не подобається, не приносить насолоди і йде нетак. А колекціонувати і накопичувати негатив не хочеться.
Але.... але я думаю, що несимпатичних людей буває мало. На моїх очах багато несимпатичних хлопців і дівчат перетворювалися у дуже навіть ріспектних чувачків і кобіт за допомогою косметики, зміни стилю, одягу і (у крайньому разі) пластиних хірургів.Отож, полюби себе і інші тебе полюблять також.
 
deseksДата: Четвер, 29.03.2007, 06:06 | Повідомлення # 15
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
шо ти там казав? некрасивих тож повинен хтось ъбати?
то попроси десенс хай тебе дружно виъбуть


дайте джязу-джяру
 
Форум De?СЕНСовані » .глобальне » De?ЛЮДИ » Не красив також повинен хтось їбати! (про тяжку долю, несправедливість і відчай)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


Форма входу
Друзі сайту
Статистика