Вітаю Вас гість
De?CEHC
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: AG  
Форум De?СЕНСовані » .команда » De?СЕНС » .De?CEHC FOREWER (... завжди там, де і ти)
.De?CEHC FOREWER
AGДата: Четвер, 15.02.2007, 23:30 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





... "десенси" вкотре підготували несподівану приємність для усіх своїх шанувальників. На цей раз у вигляді рінгтонів. Кожен з Вас може тепер абсолютно безкоштовно завантажити на свого мобільного друга будь-яку De?CEHCовану мелодію. Для цього потрібно лише завітати на веб-портал wap.djuice.com.ua, де у розділі РОЗВАГИ Ви натрпатите на проект MUZ-DJUICE. Саме там, у вкладні НОВІ ГРУПИ і є Ваші улюбленці. Окрім цього, завантажуючи на свої апарати плоди творчості De?CEHC, Ви зміцнюєте позиції колективу у рейтинзі найперспективніших вітчизняних рок-команд - себто, радість від Вашої активності обіцяє бути тотально-взаємною

БУДЬ УНІКАЛЬНИМ - СЛУХАЙ ЗАВЖДИ МЕЛОДІЮ СЕНСУ

 
AGДата: Неділя, 18.02.2007, 19:17 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





.ОСТАННІ ПОДРОБИЦІ АКЦІЇ:

- перед тим, як завантажити мелодію, потрібно обов'язково зареєструватись у проекті MUZ-DJUICE.. Це можна зробити, відповідно, у розділі MUZ-DJUICE, натиснувши на вкладку РЕЄСТРАЦІЯ

- після того, як Ви завантажили мелодію, Ви отримуєте змогу за неї проголосувати.. Рядок балів розташований під назвами композицій

 
AGДата: Понеділок, 19.02.2007, 22:24 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





.шановні, а взагалі, хто щось вже завантажив собі на апарат?? як звучить?? між іншим De?CEHC, наразі, другі у рейтинзі - серед 10-ти учасників Третього Туру Акції.. поступаються лише киянам з "Тінь Сонця"
 
AngelinBlackДата: Середа, 07.03.2007, 20:58 | Повідомлення # 4
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 26
Репутація: 6
Статус: Offline
Так, це все досить суперово і заслуговує на ріспект. victory
Але, народ, пам"ятайте: безплатними для скачування є лише рінгтони, а от за формат МР3 доведеться вже заплатити. Переконалась на власному досвіді.


Думки-це світ блукаючих крил. Випусти їх на волю...
 
AGДата: Вівторок, 27.03.2007, 22:00 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





Quote (AngelinBlack)
за формат МР3 доведеться вже заплатити

.повні версії пісень (МР3) також є цілком безкоштовними.. просто під час завантаження того всього добра, Ви плотите за його об'єм, а погодьтесь - ціла композиція займає на багато більше місця ніж рінгтон відконвертованій під міді.. а зрештою, мені здається, що будь-яка композиція на багато яскравіше і повноцінніше звучить на великих калогках ніж в динаміку мобільного телефона, тому не марнуйте гроші

.крім того, акція MUZ-DJUICE вже завершилась.. De?CEHC впевнено посіли друге місце.. до кінця тижня на сайті з'явиться матеріал, у котрому Ви зможете детально ознайомитись з усіма перепетіями та наслідками ріаліті-проекту

.а De?CEHCовані мелодії і надалі доступні для безкоштовоного завантаження на wap.djuice.com.ua

 
SublimationДата: Вівторок, 27.03.2007, 23:19 | Повідомлення # 6
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 37
Репутація: 3
Статус: Offline
For AG:
ВСЕ БУДЕ ФАЙНО!


Останнім часом все написане збувається
 
AGДата: Середа, 28.03.2007, 01:15 | Повідомлення # 7
Група: Видалені





Quote (Sublimation)
ВСЕ БУДЕ ФАЙНО!

.ну то вже трохи інша композиція і зовсім інший колектив.. але чомусь я Тобі вірю

 
AGДата: Середа, 28.03.2007, 01:17 | Повідомлення # 8
Група: Видалені





Quote (Sublimation)
ВСЕ БУДЕ ФАЙНО!

.ну то вже трохи інша композиція і зовсім інший колектив.. але чомусь я Тобі вірю

 
deseksДата: Четвер, 29.03.2007, 07:14 | Повідомлення # 9
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
ыдыть гамна поъжте

дайте джязу-джяру
 
DaymanДата: П`ятниця, 30.03.2007, 01:34 | Повідомлення # 10
Динамічний СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 97
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (deseks)
ыдыть гамна поъжте
Курва...
Там резонерство, тут капрофагія... Мо* сеанс психоаналізу тре?


Sincerelly yours, Dayman.
don't click this link...
 
DPAKOHДата: Середа, 05.12.2007, 22:51 | Повідомлення # 11
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
блін народ поможіть неможу ніде знайти музики десенс ( найщов тільки (вона)(Любов Чорнобильська) і все (
 
AGДата: Неділя, 09.12.2007, 00:02 | Повідомлення # 12
Група: Видалені





FOR DRAKOH:

.чувак.. я зара розридаюсь.. дякую.. завдяки Тобі форум De?CEHC ще подає якісь ознаки життя.. а щодо треків, то Ти і так багато вже знайшов.. решта лише планується до запису.. у 2008му колектив має запрезентувати аж п'ять синглів.. залишилось дочекатися..

 
DPAKOHДата: Неділя, 09.12.2007, 13:29 | Повідомлення # 13
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (AG)
чувак.. я зара розридаюсь.. дякую.. завдяки Тобі форум De?CEHC ще подає якісь ознаки життя..

да уж biggrin тут почитать можна багато що фотки з чорнобиля подивиться ) але от музики немає cry я був на бандерштаті а Луцьку і почіу десенс мені сподобалося я перепрошую але там було мабуть на скільки я помню більше ніж 2 пісні ( і ще в мене є таке питання ніхто незнае про групу Дисбаланс я маю альбом демо немае нічого новенького ) wacko
 
Форум De?СЕНСовані » .команда » De?СЕНС » .De?CEHC FOREWER (... завжди там, де і ти)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Форма входу
Друзі сайту
Статистика