Вітаю Вас гість
De?CEHC
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: AG  
Форум De?СЕНСовані » .команда » De?СЕНС » .ЗАШКІВ-2007 (про фестиваль та De?CEHC на ньому)
.ЗАШКІВ-2007
GreYДата: Субота, 23.06.2007, 23:46 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





фото та стаття coming soon...
А зараз просто ділимось враженнями!
 
NazgulДата: Субота, 23.06.2007, 23:46 | Повідомлення # 2
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Був вчора в Зашкові - музика просто рвала на шматки!
Також був ще на "Зашкові 2006" де з ними лабали біля ватри...
 
Ma4oДата: Середа, 27.06.2007, 00:28 | Повідомлення # 3
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 33
Репутація: 2
Статус: Offline
Був в Зашкові. Нормально відірвався, покупався, засвітив свою жопу на половині Львівських каналів biggrin . Зустрів сонце, набув багато спогадів. Нежалію про поїздку.

Життя як пєса у театрі:важливо не те,скільки вона триває,а те - наскільки гарно зіграна.
 
Zemleni4kaДата: Четвер, 05.07.2007, 17:22 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





Хі biggrin . Зашків рулить. Прикольно було.Десенси навіть краще виступили за Чубая taunt . І в цілому прикольно було (особливо спати вночі під клейонкою) smile
 
GreYДата: Четвер, 05.07.2007, 17:40 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





Quote (Zemleni4ka)
під клейонкою

Мені повезло більше я спав над клійонкою. dry
А також в олімпійці Пашки, футболці Калини, в палатці Артема. cool
 
AGДата: П`ятниця, 06.07.2007, 02:09 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





FOR Nazgul:

.ну то поїдь ще на ПІДКАМІНЬ-2007.. це ж здається, навіть, у Твому районі.. De?CEHC там таки гратимуть цього року ok

FOR Ma4o:

Quote (Ma4o)
засвітив свою жопу на половині Львівських каналів

.та Ти взагалі перші дві композиції дивився на сцені, як новий учасник команди.. відмінно зіграв на гітарі і показав небуденне шоу.. світився не лише на теле-каналах, а й на величезному моніторі ліворуч від сцени.. натомість, тепер Тобі не звикати до великої сцени - можеш сміливо іти в великий шоу-бізнес.. лише окуляри не забуть і творче псевдо, MASTER FUCKER cool

FOR Zemleni4ka:

Quote (Zemleni4ka)
спати вночі під клейонкою

.треба було до нас в намет постукати.. якщо б змогла заснути, то точно не під клейонкою nono

FOR GreY:

Quote (GreY)
в олімпійці Пашки, футболці Калини

.так Ти ж і засмагав так само.. точнісінько в такому самому вбранні.. і щось підозріло швидко в день фестивалю спати пішов.. невже свіже зашківське повітря Тебе так сп'янило taunt ??

.а мені у ЗАШКОВІ сподобалось відчуття СВОБОДИ, котре підсилювалося спостеріганням вражаючої кількості вільної та свідомої молоді.. а ше водна ВАТРА, величезний ЕКРАН біля сцени, дивовижний ФЕЭРВЕРК, ранкова КАВА та СНІДАНОК з De?CEHC nyam

De?ТАЛІ: невдовзі у спец-репортажі та фото-галереї лише на офіційному сайті De?CEHC

 
GreYДата: Понеділок, 09.07.2007, 16:00 | Повідомлення # 7
Група: Видалені





Quote (AG)
підозріло швидко в день фестивалю спати пішов

То така стратегія відпочинку і обмедження. так званне спілкування із самою природою.

Quote (AG)
невже свіже зашківське повітря Тебе так сп'янило

ні. Розмова з Калиною вибила мене з колії angry
 
NazgulДата: Субота, 14.07.2007, 20:40 | Повідомлення # 8
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (AG)
.ну то поїдь ще на ПІДКАМІНЬ-2007.. це ж здається, навіть, у Твому районі.. De?CEHC там таки гратимуть цього року

Буду обов"язково в Підкамені.
Виконуватиму роль волонтера =)
 
Ma4oДата: Середа, 18.07.2007, 00:17 | Повідомлення # 9
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 33
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (AG)
.та Ти взагалі перші дві композиції дивився на сцені, як новий учасник команди.. відмінно зіграв на гітарі і показав небуденне шоу.. світився не лише на теле-каналах, а й на величезному моніторі ліворуч від сцени.. натомість, тепер Тобі не звикати до великої сцени - можеш сміливо іти в великий шоу-бізнес.. лише окуляри не забуть і творче псевдо, MASTER FUCKER
Все артем йду на велику сцену, але з яким номером? Шо я буду показувати? Але з другого боку якшо ти будеш моїм менеджером то мені всерівно.


Життя як пєса у театрі:важливо не те,скільки вона триває,а те - наскільки гарно зіграна.
 
Zemleni4kaДата: Середа, 18.07.2007, 18:29 | Повідомлення # 10
Група: Видалені





taunt biggrin
Quote (Ma4o)
Все артем йду на велику сцену, але з яким номером? Шо я буду показувати? Але з другого боку якшо ти будеш моїм менеджером то мені всерівно.

Тобі немає що показати? Ти ж вже досвідчений майстр великої сцени: СТРИПТИЗ НА НОВИЙ РІК, напевно круте шоу, шкода що не бачила. Ма4о не переживай у тебе ще все попереду, ось поїдеш до Львова навчишся гроші заробляти biggrin

 
Ma4oДата: Середа, 25.07.2007, 00:45 | Повідомлення # 11
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 33
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Zemleni4ka)
Тобі немає що показати? Ти ж вже досвідчений майстр великої сцени: СТРИПТИЗ НА НОВИЙ РІК, напевно круте шоу, шкода що не бачила. Ма4о не переживай у тебе ще все попереду, ось поїдеш до Львова навчишся гроші заробляти

Та я й несумую. Я свої таланти знаю! Повір мені також шкода шо там камера непрацювала ( На новий рік). А у Львові в мене буде інший вид діяльності. Стриптиз це непристижно. biggrin


Життя як пєса у театрі:важливо не те,скільки вона триває,а те - наскільки гарно зіграна.
 
GreYДата: Середа, 25.07.2007, 18:37 | Повідомлення # 12
Група: Видалені





Quote (Ma4o)
Стриптиз це непристижно.

Залежно для кого wink
 
Zemleni4kaДата: Середа, 25.07.2007, 19:02 | Повідомлення # 13
Група: Видалені





Quote (Ma4o)
Я свої таланти знаю!

Цікаво які в тебе ще є таланти. окрім цього. а? не поділишся???? tongue wink
 
DaymanДата: Середа, 10.10.2007, 03:00 | Повідомлення # 14
Динамічний СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 97
Репутація: 1
Статус: Offline
Зашків...
Було весело.
Особливо порадувала гопота, яка приперлась туди невідомо з якою метою. Може мене позайо..ати?
Загалом гарно.
Трохи комічно було чути кожні 5 хв зі сцени: "Бий москалів!",- зате виступ був гарний.
А Чубай - мудак.


Sincerelly yours, Dayman.
don't click this link...
 
NazgulДата: Середа, 30.04.2008, 11:33 | Повідомлення # 15
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
А цього року Dе?Сенс'и не плануюсь на Зашків-2008?
 
Форум De?СЕНСовані » .команда » De?СЕНС » .ЗАШКІВ-2007 (про фестиваль та De?CEHC на ньому)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Форма входу
Друзі сайту
Статистика