Вітаю Вас гість
De?CEHC
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: AG  
Форум De?СЕНСовані » .команда » De?СЕНС » 30 виступ (22 листопада в передмісті Червонограда ( Соснівка))
30 виступ
GreYДата: Понеділок, 24.09.2007, 17:33 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Я вже бачу заголовки в місцевих газетах
На концерті De?CEHC пахло карамеллю та молочним шоколадом.Спонсор свята: дитячий садок Сонечко селище Соснівка.
Але загалом були круті гості зі Львова, а також великий ріспект батькові Юрека, який був присутній на тридцятому концерті.

І про задоволення: задоволення прийшло в кінці на піснях БаксоФанатизм.
Як то кажуть ситуацію завжди рятує жінка. Ксюта ( Гриви ) разом із Землянічкою трохи помахали хаєрами, потім до них приєдналась і інша банда в особі Ігорка і решти ( всіх не знаю поіменно, але по фейсу запам’ятав) Дякую вам всім за присутність і скажіть щось про концерт.

Фото скоро будут.

 
AGДата: Вівторок, 25.09.2007, 21:06 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





.звітний концерт скорше нагадував відкриту репетицію, ніж маленький ювілей.. все-таки, тридцять великих концертів це вже не просто так.. кількість людей в залі вразила мене до глибини душі.. усю ніч потім жахіття снилися wizard .. щопрада звук на концерті з кожною композицією ставав все кращим - значить не все ще втрачино.. а прем'эра БАКСОФАНАТИЗМУ на рідній землі, мені задється, вдалась bb .. на диво - звук був чистенький, усі слова і партії можна було почути.. окремий "зачьот" Супер-Ейхорну blink .. за що?? невдовзі розповім у матеріалі.. ой.. хоч би його написати оперативно.. музо, прийди flirt .. чекаю..
 
vasyaimmortalДата: Середа, 26.09.2007, 00:06 | Повідомлення # 3
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 10
Репутація: 1
Статус: Offline
ех, хотів я попасти до вас, намовляли мене добрі люди, але...
за моєю неоднозначною думкою, - не може писати статтю про якусь подію людина зацікавленна в позитивному результаті... так наприклад про мій концерт - писав не я) ( мій концерт) http://vasyaimmortal.ho.com.ua/0067.html ) ось в чому і полягає достовірність інформації... тому найдіть собі майже лєву людину і заставте її написати більш менш нормальний звіт...
П.С. до Грея то не стосується, ти фоткі викладай)))


Хеві МЕтал В Вашій Хаті
Стей Брутал Фуревр
Городоцький Метал Сайт http://vasyaimmortal.ho.com.ua/ фуревр
 
BarkasДата: П`ятниця, 28.09.2007, 15:10 | Повідомлення # 4
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 2
Репутація: 1
Статус: Offline
Мені концерт сподався!незважаючи на цілу купу дітей які кричали і верищали не від музики а від того "зеленого ока" яке так сліпило очі cool !Погоджуюсь з Грейом адоволення прийшло в кінці на піснях БаксоФанатизм. smile !
 
GreYДата: Субота, 29.09.2007, 12:59 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





Quote (Barkas)
Погоджуюсь з Грейом

Дякую!
Quote (Barkas)
того "зеленого ока"

То лазерне шоу яке всіх ЗАДРАЛО після 12 хвилини одинакових рухів.
Quote (Barkas)
ти фоткі викладай

Здам сесію викладу. ( після 11 жовтня ) ібо скорше...
 
AGДата: Понеділок, 01.10.2007, 20:44 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





FOR vasyaimmortal:

Quote (vasyaimmortal)
не може писати статтю про якусь подію людина зацікавленна в позитивному результаті

.може.. і нехай пише.. але у будь-якому разі адекватний читач шукатиме альтернативні джерела інформації.. на те він і є, Офіційний Сайт, щоб швидко проінформувати нарід, про подію, котра відбулася rtfm .. а якщо той нарід прагне вдаватися в неупереджені деталі, нехай погостює на сайтах зі спорідненою тематикою.. можливо там щось знайде umnik .. а взагалі, варто приходити на усілякі гучні події особисто та формувати власну, незалежну думку ok .. більше того, люди, не вірте журналістам - вірте аналітикам..

Quote (vasyaimmortal)
найдіть собі майже лєву людину

.маєш на увазі прес-секретаря?? тоді її звіт має бути не "більш-менш нормальним", а достойним розміщення на Офіційному Сайті команди..

Quote (vasyaimmortal)
заставте її написати

.а слово ЗАСТАВТЕ мене просто злякало loony .. ми ж живемо у 21ми сторіччі.. як Ти це уявляєш?? загінне полювання на прес-аташе??

P.S. що в Тебе з аватаром?? якийсь він вже аж надто епатажний blink ..

 
BlackAngelДата: Неділя, 07.10.2007, 21:35 | Повідомлення # 7
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 26
Репутація: 1
Статус: Offline
Щиро вітаю рідний гутр з 30 виступом!
Головне дійте за шепотом серця і бажанням душі...


Думки-це світ блукаючих крил. Випусти їх на волю...
 
DaymanДата: Середа, 10.10.2007, 02:58 | Повідомлення # 8
Динамічний СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 97
Репутація: 1
Статус: Offline
Бабло пабєждаіт зло!
Втопку всі поклики!
Пишіть нові драйвові кавалки і продавайте їх мільйонними тиражами!!!
Творчої вам наснаги і ЛОВІТЬ ХВИЛЮ!!!


Sincerelly yours, Dayman.
don't click this link...
 
Форум De?СЕНСовані » .команда » De?СЕНС » 30 виступ (22 листопада в передмісті Червонограда ( Соснівка))
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Форма входу
Друзі сайту
Статистика