Вітаю Вас гість
De?CEHC
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум De?СЕНСовані » .глобальне » De?ЛЮДИ » .ВЗАЄМНІСТЬ (... і так буде завжди)
.ВЗАЄМНІСТЬ
AGДата: Субота, 16.12.2006, 20:01 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





... розуміючи усю безглуздість і наївність цього питання, все-таки кортить Вам його поставити... Чому ми не можемо бути з тим, з ким хочемо - Чому той, хто хоче бути з нами змушений страждати через нашу (хоч і приховану) байдужість?? Чого ми чекаємо, коли мовчимо?? Адже мовчання в обидвох цих випадках "грає не за нашу команду"... Що може бути переконливішим за почуття??

Повідомлення відредагував AG - Субота, 16.12.2006, 20:04
 
DaymanДата: Неділя, 17.12.2006, 00:23 | Повідомлення # 2
Динамічний СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 97
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (AG)
Що може бути переконливішим за почуття??
ACTION


Sincerelly yours, Dayman.
don't click this link...
 
SublimationДата: Неділя, 17.12.2006, 18:04 | Повідомлення # 3
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 37
Репутація: 3
Статус: Offline
AG ми просто боїмося. Хоробрість - це відстутність страху бути переможеним. ми живемо у стані невизначеності, коли ще маємо право вірити, надіїтись, любити. А страждання?
Але що робити коли хочеться знати. що буде далі... коли немає мрій і є ця Байдужість до того що відбувається зараз. чи можливо це Впевненість у тому, що колись все буде добре. НЕВИЗНАЧЕНІСТЬ. це простір, вимір. розірвати його - повенутися до реальності,чи краще сказати буденності. Чи може, опинитися у іншому Просторі.

або програти. але ти вже зважився на цей крок. ти переможець. а переможців, як відомо не судять.

Абстракція... думки... НЕВИЗНАЧЕНІСТЬ, у якій я знахожусь... у якій знаходяться всі, і ти, Артеме, у тому числі....


Останнім часом все написане збувається
 
DaymanДата: Неділя, 17.12.2006, 22:58 | Повідомлення # 4
Динамічний СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 97
Репутація: 1
Статус: Offline
"Не варто вчитись життя навчитись..." - (с) Якийсь Атєц

Якби не було невизначеності і все робилось по сценарію, нафіга тоді жити?!!
Люди!!! Все круто і краще бути не може! Коли ви вже це зрозумієте?!!


Sincerelly yours, Dayman.
don't click this link...
 
BlackAngelДата: Понеділок, 18.12.2006, 16:19 | Повідомлення # 5
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 26
Репутація: 1
Статус: Offline
Як на мене все дуже просто і невизначено водночас. Інколи видається, що долі наші таки не визначені на небесах, або просто хтось погубив розписані ролі.
Взаємність не завжди виявляється такою, на яку ми очікуємо. Але на те воно і є життя, не легке і нерідко згубне.
Але запитання, на кшталт,ЧОМУ, не завжди доцільно аналізувати до кінця. Повірте, це не вдячна справа. Гадаю, що краще не розшукувати те, чого насправді немає. Реанімувати почуття практично неможливо. А от створити їх на пустому місці взагалі нонсенс. Коли немає взаємності, то це не є нашою або чиєюсь провиною, просто ви звернули не в те русло. Віднайти своє і бути щасливим - от те, чого я побажаю.


Думки-це світ блукаючих крил. Випусти їх на волю...
 
AGДата: Середа, 10.01.2007, 00:12 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





FOR Sublimation:

Quote (Sublimation)
НЕВИЗНАЧЕНІСТЬ, у якій я знахожусь... у якій знаходяться всі, і ти, Артеме, у тому числі....

.для мене тама сама НЕВИЗНАЧЕНІСТЬ є прямим джерелом дипресії... Бо коли ти чогось не знаєш і не маєш змоги зрозуміти, ти не усвідомлюєш свого подальшого шляху, ти не можеш навіть кроку зробити, ти не знаєш до чого прагнеш і з чим боришся... Тому завжди треба вчасно розставляти усе по своїх місцях, а не сидіти склавши руки і казати так впевнено, мовляв ЧАС ВСЕ РОЗСТАВИТЬ; бо не завжди він то усе добре розставляє, і коли Вам то не подобається - візьміть і розставте все по-свому... Принайні спробуйте - ХТО СТУКАЄ, ТОМУ ВІДЧИНЯТЬ

FOR BlackAngel:

Quote (BlackAngel)
Взаємність не завжди виявляється такою, на яку ми очікуємо.

.а якщо вона проявляється як ігнор... це що, страх поставити когось у незручне становище, бажання сховатись від можливих наслідків, чи просто елементарна недовіра, сумніви в тому, що все може бути краще??

Quote (BlackAngel)
Віднайти своє і бути щасливим

.дійсно, краще до останнього дня шукати взаємність і прагнути її, ніж зупинитися і дозволити комусь (навіть дуже щирому і відданому) просто кохати себе

.взагалі напевно, найважче тим людям, котрі потрапили у подвійну невзаємність... Тобто тебе нестямно кохають, а ти натомість шалено закоханий у іншу людину, але також невзаємно... Це однозначно важке випробування

ВИСНОВОК:

.ВЗАЄМНІСТЬ - НЕ ОБМЕЖУЄТЬСЯ ПАРАЛЕЛЯМИ ЛИШЕ ДВОХ ЛЮДЕЙ... Ми не можемо змусити себе відповісти навіть на найщиріші почуття, якшо взаємності немає в нашому серці; а згодом також страждаємо від байдужості коханої людини...

ВСІ ПОЧУТТЯ ВЗАЄМНІ - через когось страждаємо ми, а хтось траждає через нас cry

 
BlackAngelДата: Субота, 13.01.2007, 01:12 | Повідомлення # 7
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 26
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (AG)
ВСІ ПОЧУТТЯ ВЗАЄМНІ - через когось страждаємо ми, а хтось траждає через нас

Але я точно знаю, що колись цьому безглуздому лабіринту настане крах і двоє людей таки віднайдуть одне одного. Щоправда, невідомо коли саме спалахне ця мить, невідомо і те, скільки людей при цьому постраждає, але повір, воно того варте...

Добавлено (2007-01-13, 01:12)
---------------------------------------------
Quote (BlackAngel)
краще до останнього дня шукати взаємність і прагнути її

А ти не думаєш, що це справжнісіньке божевілля, що можна так і померти, не відчувши взаємності. Як на мене, то долі, ще до нашої появи на світ, розписані десь на далекому небосхилі. І тому, якщо ти покохав не призначену тобі небесами, то марно очікувати на взаємність. Подумай, доки ти десь побиваєшся над одним пседвокоханням, то у той час твоя половинка теж страждає від нероздільних емоції. СЕНС У ПОШУКАХ - ЦЕ Я ЗНАЮ НАПЕВНЕ...


Думки-це світ блукаючих крил. Випусти їх на волю...
 
AGДата: Субота, 13.01.2007, 12:24 | Повідомлення # 8
Група: Видалені





FOR BlackAngel:

Quote (BlackAngel)
і двоє людей таки віднайдуть одне одного

.і скільки б проблем не було в кожного з них, скільки б справ не чикало їх попереду, скільки б емоцій не відволікало їхню увагу - а все-таки, дійсно, прийде час, коли вони зустрінуться серед безкрайого океану людей і бажань і просто подивляться один одному в очі... Треба знахидити час для власного щастя... Не можна все життя бігати, переймаючись роботою, колегами і корками на дорогах... Бо Є СЛОВА, НА КОТРІ МИ ЧЕКАЄМО ВСЕ ЖИТТЯ, АЛЕ Ж НЕ РОЗУМІЄМО, ЩО САМІ ЇХ МОЖЕМО СКАЗАТИ

Quote (BlackAngel)
долі, ще до нашої появи на світ, розписані десь на далекому небосхилі

.як на мене, то наше теперішнє життя - це лише іспит... І як цей іспит може бути наперед написаний?? Тут цілком все залежить від нас, бо У КОЖНОГО З НАС Є СИЛА І ВИЛЬНИЙ ШЛЯХ

Повідомлення відредагував AG - Субота, 13.01.2007, 12:24
 
BlackAngelДата: Неділя, 14.01.2007, 01:09 | Повідомлення # 9
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 26
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (AG)
У КОЖНОГО З НАС Є СИЛА І ВИЛЬНИЙ ШЛЯХ

У таких почуттях як кохання, відданість чи турбота немає місця звичайній силі, тут більшу владу таки мають небеса.


Думки-це світ блукаючих крил. Випусти їх на волю...
 
SublimationДата: Неділя, 14.01.2007, 21:36 | Повідомлення # 10
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 37
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (BlackAngel)
Як на мене, то долі, ще до нашої появи на світ, розписані десь на далекому небосхилі.

Quote (BlackAngel)
У КОЖНОГО З НАС Є СИЛА І ВИЛЬНИЙ ШЛЯХ

Коли вже розмова пішла про відчуття Власного Шляху, то я просто процитую Пауло Коельо. Його слова - це ще одне підтвердження ЩО НАША ДОЛЯ ВИКЛЮЧНО У НАШИХ РУКАХ.

"Досягти втілення своєї долі - це єдиний істинний обовязок людини..."
"На цій планеті існує одна велика істина: коли ти по справжньому чогось бажаєш, ти досягнеш цього, бо таке бажання зародилося в душі Всесвіту. Це ї є твоє призначення на Землі"

З ВИСНОВКАМИ ДЛЯ СЕБЕ, АЛЕ БЕЗ КОМЕНТАРІВ...


Останнім часом все написане збувається
 
AGДата: П`ятниця, 06.07.2007, 01:49 | Повідомлення # 11
Група: Видалені





FOR BlackAngel:

Quote (BlackAngel)
У таких почуттях як кохання, відданість чи турбота немає місця звичайній силі, тут більшу владу таки мають небеса.

.як би це було дійсно так, то на Землі не було б розчарувань, страждань та зневірень.. а так, Небеса просто безсилі перед нашими грішними і безглуздими забаганками.. когось втрачаємо ми, а хтось втрачає нас

FOR Sublimation:

.продовжуючи КОЕЛЬО процетую De?CEHC: КОЖНА КАЗКА - ЦЕ РЕАЛІЗОВАНА МРІЯ

.складається таке враження, що для людини важливіше, коли вона кохає, ніж коли кохають її.. у першому випадку Ти ладен на все, а у другому - не зробивши нічого не відчуватимеш жодних докорів сумління.. не знаю на скільки справедливо, але, здається, достатньо правдиво.. але що це?? егоїзм?? максималізм?? чи, все-таки, смиренність??

 
AngelinBlackДата: Субота, 07.07.2007, 21:39 | Повідомлення # 12
Випадковий СЕНС
Група: Фан.Клуб
Повідомлень: 26
Репутація: 6
Статус: Offline
Просто кожному своє...

Думки-це світ блукаючих крил. Випусти їх на волю...
 
Форум De?СЕНСовані » .глобальне » De?ЛЮДИ » .ВЗАЄМНІСТЬ (... і так буде завжди)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Форма входу
Друзі сайту
Статистика